ارسال به دیگران پرینت

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی :

اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده خبر داد. سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دولت مکلف است که سالانه بخشی از بدهی خود را به سازمان اجتماعی بپردازد و این توافق بین دولت و مجلس صورت گرفته است، تصریح کرد: بازنشستگان نگران نباشند چرا که پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به‌مرور انجام خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده خبر داد.

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین پیگیری‌های مجلس به‌ویژه کمیسیون متبوعش برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، گفت: دولت بدهی‌هایی به سازمان تأمین اجتماعی دارد که به پرداخت بدهی خود به سازمان تأمین اعتقاد داشته و متعهد است.

وی درباره رقم بدهی دولت به تأمین اجتماعی، اظهار داشت: این رقم در حدود 90 هزار میلیارد است که قرار شده است دولت این بدهی را پرداخت کند تا بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده انجام شود.

نماینده ساری در مجلس افزود: بنده پس از رد کلیات لایحه بودجه 1400 در صحن علنی مجلس با آقای سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی صحبت کرده‌ام و وی بیان کرد رئیس سازمان برنامه و بودجه قول داده است که بحث همسان‌سازی و رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی انجام شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دولت مکلف است که سالانه بخشی از بدهی خود را به سازمان اجتماعی بپردازد و این توافق بین دولت و مجلس صورت گرفته است، تصریح کرد: بازنشستگان نگران نباشند چرا که پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به‌مرور انجام خواهد شد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • محسن امیری ارسالی در

    به مروریعنی چه چرا واضح حرف نمیزنید چرا همش دو پهلو

  • ناشناس ارسالی در

    مستمری بگیر با30 سال کار و3ملیون و60 سال حقوق وفرزندان که به خاطر کمی حقوق ازدواج نکرده اند وگرانی به تمام گروه ها 5 سال به سنواتشان اضافه کردند مثل فرهنگیان و انان که سختی کار داشتند وانان که سختی کار داشتند 20 سال کار کردند چرا؟ این عدالت است شرکت شستا با کار ما شرکت شستا شد باید سهام ان را به ما مستمری بگیران بدهند

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه