ارسال به دیگران پرینت

عرضه ۱۰ درصد سهام شستا در بورس

مدیرعامل شرکت شستا در مراسم کلنگ زنی کارخانه دولومیت نهاوند گفت: شرکت شستا ۳۷ هزار میلیارد تومان در طرح‌های اقتصادی و عمرانی کشور سرمایه گذاری کرده است.

محمد رضوانی‌فر در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی کارخانه دولومیت نهاوند اظهار داشت: شرکت شستا با ۲۸۹ پروژه فعال ۳۷ هزار میلیارد تومان در طرح‌های اقتصادی و عمرانی کشور مشارکت کرده است.

 

وی گفت: ۱۰ درصد از سهام شرکت شستا وارد بازار بورس شده است و به زودی ۲ درصد دیگر آن نیز وارد این بازار می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت شستا بیان کرد: امروز در نهاوند با کلنگ زنی کارخانه دولومیت این شرکت ۶۰ میلیارد تومان در صنعت نسوز کشورسرمایه گذاری می‌کند و این کارخانه ظرف مدت ۱۲ ماه در زمینی به مساحت ۷۰ هزار متر مربع احداث می‌شود و زمینه اشتغال نزدیک به ۱۰۰ نفر را فراهم می‌کند.

 

وی افزود: به زودی دو پروژه گاوداری ۶ هزار راسی در نهاوند و یکی از شهر‌های استان همدان به ارزش هرکدام ۲۰۰ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شوند.

 

تولید سالانه ۱۰۰ میلیون تن دولومیت نسوز در کشور

همچنین در این مراسم مهندس سعید لقمانی مدیرعامل فرآورده‌های نسوز ایران نیز اظهار داشت: سالانه در کشور ۱۰۰ میلیون تن دولومیت نسوز تولید می‌شود که بومی سازی دانش ساخت آجر‌های نسوز کوره بلند با تلاش مهندسان جوان انجام می‌شود.

 

وی افزود: شرکت نسوز ایران با تنوع ۳۰۰ محصول در کشور عملکرد چشمگیری داشته است و این شرکت آماده هر نوع همکاری در کشور است چراکه این کار واردات کشور به مواد نسوز را کاهش می‌دهد.

 

لقمانی بیان کرد: نسوز یکی از اقلام مهم در صنعت فولاد است و تامین به هنگام یک محموله می‌تواند کارخانه فولاد را از توقف و تحمل هزینه‌های سنگین نجات دهد.

 

مدیر عامل فرآورده‌های نسوز ایران گفت: با احداث و راه‌اندازی کارخانه دولومیت نهاوند می‌تواند کمک خوبی به اقتصاد کشور و گسترش بیشتر صادرات کند.

 

منبع: شهرآرانیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه