ارسال به دیگران پرینت

موی فر | مدل موی فر

به مناسبت روز جهانی مو فرفری ها | ۲۵ مدل مو برای موهای مجعد و موی فر +تصویر

به گفته اندرو فیتزسیمون، آرایشگر مشهور، مدل موی فر به موهایتان حجم و بافت می‌بخشد، فرم موهایتان را مشخص‌تر می‌کند.هنگامی که می‌خواهید موی فر را مدل باب کوتاه کنید بهتر است از آرایشگرتان بخواهید بدون خیس کردن موهایتان آن را کوتاه کند.

به مناسبت روز جهانی مو فرفری ها | ۲۵ مدل مو برای موهای مجعد و موی فر +تصویر

۲۵ مدل موی برای موهای مجعد و موی فر 

به گفته اندرو فیتزسیمون، آرایشگر مشهور، مدل موی فر به موهایتان حجم و بافت می‌بخشد، فرم موهایتان را مشخص‌تر می‌کند.هنگامی که می‌خواهید موی فر را مدل باب کوتاه کنید بهتر است از آرایشگرتان بخواهید بدون خیس کردن موهایتان آن را کوتاه کند.

اگر به دنبال  مدل موی جدیدی هستید که فرهای طبیعی‌تان را به خوبی نشان دهد یا تصمیم گرفته‌اید برای هوای گرم به دنبال مدل موی کوتاه‌تری باشید، مدل موی باب مجعد می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

به گفته اندرو فیتزسیمون، آرایشگر مشهور، مدل موی باب فر به موهایتان حجم و بافت می‌بخشد، فرم موهایتان را مشخص‌تر می‌کند و به‌ویژه برای کسانی که موهای نازک‌تری دارند به کار می‌آید چون ظاهر آن را پرپشت‌تر نشان می‌دهد.

هنگامی که می‌خواهید موهای مجعدتان را مدل باب کوتاه کنید بهتر است از آرایشگرتان بخواهید بدون خیس کردن موهایتان آن را کوتاه کند تا درک بهتری از فرم فر موها و طول آن داشته باشد.

پس از کوتاهی برای فرم دادن به آن فیتزسیمون توصیه می‌کند که از کرِم موی سبُک مخصوص موهای فر یا موس روی موهای مرطوب استفاده کنید. سپس دیفیوزر یا دیسپانسر سشوار را با درجه کم روی موهایتان بگیرید تا حجم و وضوح بیشتری بگیرد. با این حال می‌توانید برای آنکه ظاهر طبیعی‌تری داشته باشید بگذارید موهایتان خودش خشک شود.

در روز جهانی موفرفری‌ها ۲۵ مدل موی باب برای موهای مجعد را به شما نشان می‌دهیم.

1

۱. ولف کات مجعد

مدل موی ولف کات یا گرگی ناتاشا لیون با موهای فر طبیعی‌اش ظاهری شیک و رویایی دارد. لیون که هرگز طرفدار کمال نیست این مدل را با ترکیبی از پیچ‌خوردگی‌ها، قسمت‌های صاف‌شده و طول‌های مختلف ترکیب‌کرده که تا روی شانه‌هایش کشیده شده است.

1

۲. فر چین‌دار

موهای فر دکلره‌شده جولیا گارنر با ژل شکل گرفته و در قسمت تاج مو چین دارند که به نوعی با ایجاد خطای دید، یک هدبند نامرئی را ایجاد می‌کند و در عین حال جعد موهای روشن را از صورتش دور نگه می‌دارد.

1

۳. فر کُروی

موهای فر گرد روث نگا به آسانی ظاهری درخشان به او می‌دهد. تاج موهایش آسان، رویایی و در عین حال مشخص به‌شکل یک دایره کامل کوتاه شده است. جلوه کروی ماهیت لطیف کوتاهی موی نگا را تقویت می‌کند.

1

۴. باب اِی-لاین

کوتاهی A-line کری واشنگتن ترکیبی از بافت و لیفت است. فرهای دو طرف صورت چهره‌ای جذاب به او بخشیده و پوش کردن پشت موها به آن ارتفاع می‌دهد.

1

۵. باب مثلثی

یارا شهیدی با این مدل موی مثلثی ظاهری شبیه دهه هشتادی‌ها پیدا کرده است. فرهای ریز موهای او به همراه مجموعه‌ای از جزئیات مانند سایه چشم آبی و جواهرات هندسی‌شکل، ارجاعات ظریفی به آن دوران دارد.

1

۶. فر ناهمتراز

قسمت کناری موهای ناتالی امانوئل که از میان انبوه موهای فر او گذشته جزئیات زاویه‌داری به ظاهر او می‌دهد. با این کار او توجهات را به صورت و فرهایش جلب می‌کند.

1

۷. فر دختر فرانسوی

کوتاهی موی آدری توتو همیشه حسی از بی‌تفاوتی فرانسوی به بیننده القا می‌کند و مدل موی باب مجعد گردشده او هم از این قاعده مستثنی نیست.

1

۸. فر خیس

یک باب مجعد خیلی کوتاه زمانی مدرن‌تر به نظر می‌رسد که ظاهری خیس داشته باشد.

1

۹. الهه برنزی

انبوه موهای برنزی ایسا رای ثابت می‌کند که حتی مشخص‌ترین جعد موها می‌توانند بی‌عیب ‌و نقص باشند.

1

۱۰. فر پیچ‌خورده

بافت طبیعی موهای فر لوپیتا انیانگو تمام چیزی است که یک نفر برای یک کوتاهی بافت‌دار به آن نیاز دارد.

در ادامه مدل‌های بیشتری را آورده‌ایم که می‌توانید از آنها الهام بگیرید.

1

منبع : روزیاتو
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه