ارسال به دیگران پرینت

آتش نشانی | ایستگاه آتش نشانی

آتش‌نشانی مجبور است ایستگاه‌ بیشتری بسازد | خرید تجهیزات و جذب نیرو جدید

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه مجبور هستیم ایستگاه جدید آتش نشانی بسازیم؛ گفت: شرایط شهری به گونه‌ای است که ما مجبوریم برای چند ثانیه زودتر رسیدن به محل حادثه، بازهم ایستگاه جدید بسازیم

آتش‌نشانی مجبور است ایستگاه‌ بیشتری بسازد | خرید تجهیزات و جذب نیرو جدید

آتش‌نشانی تهران مجبور است ایستگاه‌های بیشتری بسازد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه مجبور هستیم ایستگاه جدید آتش نشانی بسازیم؛ گفت: شرایط شهری به گونه‌ای است که ما مجبوریم برای چند ثانیه زودتر رسیدن به محل حادثه، بازهم ایستگاه جدید بسازیم.

حرف های سازمان آتش نشانی | جزئیات گفت گو با سخنگوی آتش نشانی

قدرت اله محمدی درباره تعداد ایستگاه های آتشن‌شانی در سطح شهر تهران گفت: درحال حاضر ۱۳۸ ایستگاه آتش‌نشانی در پایتخت فعال است که ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا تعداد این ایستگاه‌ها را افزایش دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که به چه تعداد ایستگاه آتش نشانی جدید نیاز است؛ افزود: از من و از نظر قانون ما به ایستگاه جدیدی نیاز نداریم و درحال حاضر نیز در بین ده کلان شهر بزرگ دنیا، تهران بیشترین تعداد ایستگاه آتش نشانی را دارد اما ما مجبور به ساخت ایستگاه جدید هستیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در توضیح بیشتر این موضوع گفت: ما درحال حاضر نیز در تلاشیم تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی را افزایش دهیم زیرا تنها سازمان ماست که مسئولیت ایمنی در شهر را بر دوش گرفته است. 

محمدی گفت:شما دقت کنید هر روز چند خودرو به خیابان‌ها اضافه می‌شود؟چقدر جمعیت هر روز وارد این شهر می‌شود؟ چه تعداد ساختمان هر روز ساخته می‌شود؟چه تعداد ساختمان قدیمی و ناایمن در شهر داریم؟ چقدر میزان تردد هر روز در شهر بیشتر می‌شود؟ چرا خیابان ها انقدر متراکم و کم عرض هستند؟ همه این موارد نکاتی است که باید توسط ارگان های مختلف مدیریت و نظم بخشی شود تا ایمنی نیز بیشتر رعایت شود.

وی افزود: اما ما شاهد هستیم که هیچ مدیریتی انجام نمی‌شود و اینگونه ما مجبور هستیم تا به تعداد ایستگاه‌های خود اضافه کنیم تا فقط کمی زودتر به محل حادثه برسیم و بتوانیم جان و مال افراد بیشتری را نجات دهیم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: با افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی، می‌توانیم ایستگاه‌ها را در هر منطقه و محله‌ای گسترش دهیم و از این طریق هنگام مواجه به هر نوع حادثه‌ای، می توانیم زودتر خودمان را به آنجا برسانیم و به افراد کمک کنیم. 

محمدی در پاسخ به این پرسش که تجهیزات این ایستگاه های جدید تامین می شود؛ گفت: بله هم نیروی جدید استخدام می کنیم و هم تجهیزات مختلف مورد نیاز ایستگاه‌ها را به موقع خریداری کرده و ایستگاه ها را تجهیز می‌کنیم.

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه