ارسال به دیگران پرینت

آتش نشانی | خدمات آتش نشانی

حرف های سازمان آتش نشانی | جزئیات گفت گو با سخنگوی آتش نشانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بسیاری از انبارهای تجاری پایتخت نا ایمن و فرسوده است و باید در این زمینه اقدامات جدی صورت بگیرد.

حرف های سازمان آتش نشانی | جزئیات گفت گو با سخنگوی آتش نشانی

ضرورت ایمن سازی انبارهای تجاری در پایتخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بسیاری از انبارهای تجاری پایتخت نا ایمن و فرسوده است و باید در این زمینه اقدامات جدی صورت گیرد

آتش سوزی در هتل معروف تهران | در این آتش سوزی چه خساراتی وارد شد؟

سید جلال ملکی روز جمعه اظهار کرد: عمده انبارهای تجاری از جمله کیف و کفش و همچنین پارچه و پوشاک در محدوده بازار و ضلع جنوبی پایتخت قرار دارد که متاسفانه بالای ۷۰ درصد این انبارها فرسوده و نا ایمن است.

وی افزود: به تازگی طرحی در خصوص ضلع جنوبی بازار تهران تدوین و اجرایی شده که امیدواریم این طرح از سوی مدیریت شهری توسعه پیدا کند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت تهران ادامه داد: اغلب مشکل این انبارها در زمینه بافت فرسوده و همچنین سیستم سیم کشی فرسوده است که بیشترین حوادث آتش سوزی در انبارهای تجاری نیز مربوط به سیستم برق است.

به گفته وی، هر حادثه‌ای منجر به تلفات سنگین مالی می شود که مالکان با همراهی سایر نهادها باید فکری به حال ایمن سازی این انبارها داشته باشند.

موضوع نا ایمنی بافت‌های تجاری تهران یکی از موضوعات مهم و ضروری است و مدیریت شهری در زمینه ایمن سازی مغازه‌ها و انبارهای قدیمی باید اقدامات جدی داشته باشد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه