ارسال به دیگران پرینت

آتش‌سوزی | آتش‌سوزی مدرسه ناشنوایان

آتش‌سوزی در یک مدرسه ناشنوایان در اصفهان | حریق در یک مدرسه +جزئیات

آتشپاد دوم ابراهیم مطلبی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه آتش سوزی در مدرسه ناشنوایان اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

آتش‌سوزی در یک مدرسه ناشنوایان در اصفهان | حریق در یک مدرسه +جزئیات

آتش‌سوزی در یک مدرسه ناشنوایان در اصفهان

آتشپاد دوم ابراهیم مطلبی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه  آتش سوزی  در مدرسه ناشنوایان اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه این مدرسه در میدان بسیج واقع شده است، افزود: مأموران آتش نشانی از ایستگاه شماره ۱۳ برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه این حادثه در یکی از انبارهای نگهداری تجهیزات ستاد نوروزی این مدرسه رخ داده بود، اضافه کرد: دانش آموزان در اسرع وقت از مدرسه خارج شدند.

مجتمع ناهید جردن تهران به آتش کشیده شد! | تلفات جانی و مالی چقدر شد؟ + جزئیات

وی افزود انبارداری به شیوه درست نبود، حریق اطفا شده و در حال پاکسازی یکی از ساختمان‌ها هستیم و در این عملیات از دستگاه‌های حریق‌یاب و شعله‌یاب استفاده، جداسازی انجام و از سرایت حریق به دیگر نقاط جلوگیری شد.

مطلبی با بیان اینکه خوشبختانه هیچیک از دانش آموزان در این حادثه آسیب ندیدند، ادامه داد: کلاس‌های درس نیز آسیبی ندیده و ۲ نفر از نیروهای آتش نشانی بر اثر ریزش انبار زیر آوار مصدوم شدند.

منبع : رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه