خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس در پایان هفته

احتمال تعطیلی مدارس در پایان هفته | آیا آلودگی هوا مدارس را تعطیل خواهد کرد؟

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در رابطه با وضعیت هوای کشور تاکید کرد: روزهای سه‌شنبه 5 دی و چهارشنبه 6 دی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در کلانشهرها و شهرهای صنعتی پیش‌بینی می‌شود.و این آمار تعطیلی مدارس در پایان هفته را محتمل می‌کند.

احتمال تعطیلی مدارس در پایان هفته | آیا آلودگی هوا مدارس را تعطیل خواهد کرد؟

احتمال تعطیلی مدارس در پایان هفته

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در رابطه با وضعیت هوای کشور تاکید کرد: روزهای سه‌شنبه 5 دی و چهارشنبه 6 دی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در کلانشهرها و شهرهای صنعتی پیش‌بینی می‌شود.و این آمار تعطیلی  مدارس در پایان هفته را محتمل می‌کند.

 صادق ضیائیان در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز در استان‌های واقع در دامنه البرز مرکزی، غرب و شمال‌غرب بارش باران داریم که در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش به صورت برف است. بیشینه بارش‌ها امروز در غرب کردستان برخی مناطق آذربایجان غربی و کرمانشاه است.

وی گفت: روز آینده 4 دی با تضعیف سامانه بارشی در استان‌های ساحلی خزر و برخی نقاط واقع در شمال‌شرق، شمال‌غرب و غرب کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر درباره تعطیلی تهران فردا

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:‌ روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری جوی آرام و پایدار در کشور حاکم است، روز پنج‌شنبه نیز در سایر مناطق کشور جوی پایدار داریم و فقط در استان‌های ساحلی خزر بارش پیش‌بینی می‌شود. در این راستا روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در کلانشهرها پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا نیمه‌ابری، گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و فردا شب گاهی باد شدید در تهران خواهیم داشت، همچنین روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه آسمان تهران صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 16 و 5 درجه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای 28 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 8 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

وی افزود: روز آینده در 15 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه است که شامل اراک، اصفهان، ارومیه، بجنورد، بیرجند، تبریز، خرم‌آباد، زنجان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، کرمانشاه، همدان و یاسوج خواهد بود.

منبع : همشهری
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • 𝘛𝘦𝘳𝘺 ارسالی در

   خواهش میکنم تعطیل کنید من فردا امتحان دفاعی دارم هیچی هم نخوندمممم

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه