ارسال به دیگران پرینت

اعترافات هولناک | اعترافات هولناک کلثوم

اعترافات هولناک کلثوم قاتل ۷ شوهر! | فیلم اعتراف کلثوم منتشر شد +ویدئو

اعترافات هولناک کلثوم زنی که ۷ شوهرش را به قتل رساند در ادامه برای مشاهده ویدیوی اعترافات هولناک کلثوم با ما همراه باشید.

اعترافات هولناک کلثوم قاتل ۷ شوهر! | فیلم اعتراف کلثوم منتشر شد +ویدئو

اعترافات هولناک کلثوم قاتل ۷ شوهر!

اعترافات هولناک کلثوم زنی که ۷ شوهرش را به قتل رساند در ادامه برای مشاهده ویدیوی اعترافات هولناک کلثوم با ما همراه باشید.

11شهریور 1401 بود که رییس پلیس مازندران از دستگیری زن ۵۶ ساله‌ای به نام  کلثوم  که پس از ازدواج با 7 مرد مسن را در سناریوی های مختلف به قتل رسانده بود خبر داد.

سردار مفخمی با اعلام اینکه این خانم طی تحقیقات پلیس پس از سوء قصد به جان شوهرش بازداشت شد که در همان ساعات ابتدایی بازداشت به قتل 7 همسرش اعتراف کرد، این زن با دادن قرص های مختلف به شوهرانش آنها را بیهوش کرده و سپس با حوله آنها را به قتل رسانده و آخرین قربانی این  قاتل سریالی  پیرمرد ۸۲ ساله محمود آبادی بود که با شکایت خانواده اش نسبت به مرگ مشکوک پدرشان مسبب رازگشایی این زن قاتل شدند.

مترو و اتوبوس تا ۱۵ مهر ماه برای دانشجویان و دانش آموزان رایگان شد

حالا بعد از گذشت 18 روز آخرین اعترافات این قاتل سریالی با صدای خودش را می شنوید  که میگوید  14 بار ازدواج کرده و 11 نفر از شوهرانش را در شهرهای مثل ساری، نکا، محمودآباد و قائمشهر  به قتل رسانده است.

زن قاتل 56 ساله مازندرانی  می گوید: از سال 1380 مردهای پولدار، تنها و سن دار را پیدا میکردم و بعد از گذشت 2 ماه شاید هم کمتر از تاریخ ازدواجم آنها را با قرص قند و حوله به قتل می رساندم، پولی های زیادی از این طریق به دست آوردم و همین باعث می شد تا قتل هایم را ادامه بدهم، کشتن مردهای سالمند مثل جنون برایم عادی شده بود و اگر پلیس مرا دستگیر نمی کرد همچنان به قتل مردان سالمند دیگر ادامه میدادم.

این زن دومین زن قاتل سریالی ایران است و پیش از او زنی به نام مهین قدیری با قتل زنان و یک مرد در قزوین لقب اولین زن قاتل سریالی ایران را به خود اختصاص داد.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی