ارسال به دیگران پرینت

سهام عدالت | مشمولان سهام عدالت

بیش از چهار میلیون نفر مشمول سهام عدالت میشوند | خبر خوشی که وزیر اقتصاد داد

وزیر اقتصاد با بیان اینکه جاماندگان و مشمولین نهادهای حمایتی؛ مجموعاً بیش از ۴ میلیون و ۷٠٠ هزار نفر می‌شوند گفت: در صورتی که سهام مورد نیاز برای تخصیص به آنها، به تایید هیأت دولت برسد، تمام این افراد زیر پوشش قرار خواهند گرفت.

بیش از چهار میلیون نفر مشمول سهام عدالت میشوند | خبر خوشی که وزیر اقتصاد داد

 سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد شامگاه امشب در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان اظهار کرد: طبق تکلیف قانون بودجه سال گذشته، سهام عدالت به ثبت‌نام‌کنندگانی که در دهه ۸۰ به آنها تعلق نگرفته بود، با اولویت مشمولین نهادهای حمایتی شامل؛ کمیته امداد و بهزیستی تخصیص می‌یابد. 

وی با اشاره به اینکه اممین باره پیشنهادی آماده شده که باید مراحل خودش را در هیأت وزیران طی کند افزود:  اگر مورد موافقت نهایی قرار بگیرد، امیدواریم در  سال جاری، سهام عدالت را به مشمولین ارائه دهیم.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه جاماندگان و مشمولین نهادهای حمایتی؛ مجموعاً بیش از ۴ میلیون و ۷٠٠ هزار نفر می‌شوند گفت: در صورتی که سهام عدالت مورد نیاز برای تخصیص به آنها، به تایید هیأت دولت برسد، تمام این افراد زیر پوشش قرار خواهند گرفت.

  وی با تاکید بر اینکه بسیاری از واحدهای راکد، از گروه ملی فولاد گرفته تا هپکو و ماشین‌سازی که وضعیت بسیار بغرنجی داشتند و نارضایتی کارگری وسیعی ایجاد کرده بودند؛ احیاء شده‌اند اظهار کرد: این واحدها امروز روی ریل حرکت افتاده‌ و از نظر تولید و شیفت‌کاری کارگران، فعال شده‌اند.
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • حسن قاسمی ارسالی در

   سلام خسته نباشید ببخشید به جان دو تا بچه ما هم توی همین مملکت دنیا اومدیم پس چرا سهام عدالت بهمون نمی‌دید صد تا پله هم از فقر پایین تر هستیم

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی