ارسال به دیگران پرینت

ارتش | بیانه ای ارتش | بیانه جدید ارتش

ارتش بیانه صادر کرد | بیانه جدید ارتش درباره سوزاندن قرآن در سودئد

اقدام دین‎‌ ‌ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان اسلام بیانگر دو واقعیت گسترش روزافزون دین اسلام و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است. اقدام غیرانسانی سوئد با وجود برخی حمایت جنایتکاران جهانی، مورد تأیید هیچ انسان آزاده و هیچکدام از جوامع و کشورهای منادی و حامی صلح و اتحاد و امنیت جهانی نیست.

ارتش بیانه صادر کرد | بیانه جدید ارتش درباره سوزاندن قرآن در سودئد

متن بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اهانت به قرآن کریم به این شرح است: «بسم‌الله الرحمن الرحیم. «إِنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا بِالذِّکْرِ لَمَّا جاءَهُمْ وَ إِنَّهُ لَکِتابٌ عَزِیزٌ «۴۱» سوره مبارکه فصلت.«البتّه کسانی که به قرآن چون به سراغشان آمد کفر ورزیدند (به کیفر خود می‌رسند) در حالی که قرآن کتابی نفوذناپذیر است.»

اقدام دین‎‌ ‌ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان  اسلام بیانگر دو واقعیت گسترش روزافزون دین اسلام  و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است. اقدام غیرانسانی سوئد با وجود برخی حمایت جنایتکاران جهانی، مورد تأیید هیچ  انسان آزاده و هیچکدام از جوامع  و کشورهای منادی  و حامی صلح و اتحاد و امنیت جهانی نیست.

 

 

ارتش انقلابی و مردمی جمهوری اسلامی ایران، اقدام هتاکانه و توهین به مقام شامخ قرآن را به‌شدت محکوم و اعلام می‌کند که نور قرآن هیچ‌گاه در دل‌‌های بشری کم نشده و اقدامات مذبوحانه که با چراغ سبز استکبار و سلطه رسانه‌ای صهیونیسم جهانی انجام می‌گیرد، نه تنها هیچ خللی در انگیزه و باور به این کتاب آسمانی  ایجاد نخواهد کرد، بلکه  زمینه اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان را به‌خصوص در ایام مبارک حج فراهم می‌‌کند تا جایی که امروز نه تنها  اعتراض مسلمانانِ نقاط مختلف جهان در محکومیت اقدام مذکور  را به دنبال داشته  بلکه مخالفت پیروان ادیان محترم الهی در توهین به مقدس‎ترین مقدسات مسلمانان را شاهد هستیم.

امید است  ملل آزاده جهان  با  اطلاع و اشراف به نیت سوء دشمنان در جریحه‌دار کردن احساسات پاک مسلمانان به آخرین معجزه تاریخ، این حرکت مذبوحانه را به شدت محکوم کنند تا جسارت  توهین به ادیان و کتب الهی برای همیشه دفن شود.

 

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   دین اسلام دینی پر بار وپر فضیلت می‌باشد ولی این سران دین می‌باشد که با گفتن دروغ و وابسته بودن به حکومت باعث کمرنگ شدن دین حتی در داخل کشور شده است

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه