ارسال به دیگران پرینت

قتل | قتل برادر | قتل برادر در تهران

برادر کشی در تهران | انگیزه قاتل برای قتل برادرش چه بود

قتل وحشتناک برادر در تهران انگیزه این قتل وحشتناک چه بود؟

برادر کشی در تهران | انگیزه قاتل برای قتل برادرش چه بود

قتل وحشتناک برادر در تهران انگیزه این قتل وحشتناک چه بود؟

یکشنبه ششم فروردین ماه جاری، مرگ مشکوک مرد میانسالی در یک درگیری در محله مشیریه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

لو رفتن فیلم تجاوز 5 مرد فامیل به شیلا | شوهرش اونو به آتیش کشید!

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدودا 60 ساله‌ای مواجه شدند که آثار ضرب و جرح با چوب روی بدنش مشهود بود؛ همچنین متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ متوفی را وقوع سکته در جریان درگیری اعلام کردند.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول با برادر کوچکتر خود در محله مشیریه به دلایل اختلافات عمیق خانوادگی و شخصی درگیر شده و درجریان این نزاع به کام مرگ فرو رفته است.

بازپرس ویژه قتل پس از دریافت این سرنخ مهم در پرونده، دستور بازداشت متهم را صادر کرد و بدین ترتیب متهم خیلی زود دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی