ارسال به دیگران پرینت

رابطه جنسی | رابطه جنسی ایده آل | رابطه جنسی و ورزش

ورزش‌هایی برای افزایش کیفیت رابطه‌ی جنسی | تجربه‌ی رابطه‌ی جنسی ایده‌آل فقط با چند حرکت ساده

این ورزش‌ها انجام بدید و رابطه جنسی ایده آل را تجربه کنید

ورزش‌هایی برای افزایش کیفیت رابطه‌ی جنسی | تجربه‌ی رابطه‌ی جنسی ایده‌آل فقط با چند حرکت ساده

این ورزش‌ها انجام بدید و رابطه جنسی ایده آل را تجربه کنید

برای داشتن رابطه جنسی بهتر است که با انجام ورزش گردش خون در بدن خود را افزایش دهید. در این مقاله همراه ما باشید تا ورزش‌های مناسب را آموزش دهیم.
تمرینات هوازی

گرفتگی فیزیکی عضلاتلذت بردن ازرابطه جنسی  برای شما و شریکتان را کم می‌کند. هر گونه فعالیتی که باعث شود قلب شما سریع‌تر بزند، نفس شما به شماره بیفتد مانند راه رفتن رسیع یا دوچرخه سواری کردن ریان خون شما را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود حتی قسمت‌های پایینی بدن شما نیز دارای گردش خون بهتری شوند. راه کارهای گفته شده هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها بسیار مناسب است. به آقایان برای نعوظی بهتر کمک می‌کند و برای خانم‌ها تحریک پذیری بیشتری را به همراه دارد.
شنا کردن

محققان دانشگاه هاروارد دیافته‌اند کسانی که شناگر هستند در سن 60 سالگی عملکرد جنسی مانند افراد 20 سال جوان‌تر از خود دارند. شنا باعث استقامت، افزایش جریان خون، انعطاف پذیری می‌شود. همچنین قدرت بدنی را بهبود می بخشد و استرس را کاهش می دهد.جالب است بدانید که شنا کردن چربی و کالری‌های اضافی را می‌شوزاند. شنا کردن برای افرادی ک

ورزش قورباغه

آسیب‌های عجیب ناشی از رابطه‌ی جنسی! | آسیب‌های عجیب فعالیت جنسی که نمی‌دانستید

فیزیولوژیست ورزشی در نیویورک می‌گوید این حرکت باعث بالا رفتن لذت جنسی شما می‌شود. این حرکت باعث انعطاف پذیری کشاله ران، باسن و قسمت‌های درونی بدنتان می‌شود. این حرکت باعث کاهش استرس می‌شود که مدت زمان در تخت و خواب را بهبود می‌بخشد.

حرکت هینج (Hinge)

اگر می خواهید دست ها و پاهایتان به سرعت خسته نشوند، حرکت ورزشی ” هینج ” توصیه می شود. تقریبا با زاویه ۴۵ درجه به عقب متمایل شوید و پس از چند ثانیه به حالت صاف و مستقیم برگردید و این حرکت را چند بار تکرار کنید. این حرکت با وجود اینکه ظریف است اما باعث می شود که بدن تان قوی و پرتوان شود و در هر حالتی که قرار گرفتید، زود خسته نشوید.

ورزش های کگل (kegel)

این نوع ورزش برای تقویت عضلات حمایت کننده مجرای ادراری، مثانه، رحم، راست روده، مقعد و کف لگن طراحی شده اند. ورزش های کگل جلوی بی اختیاری ادرار را می گیرند.

همچنین این ورزش می تواند موجب زندگی جنسی موفق افراد شود و میل جنسی را تقویت نماید. همچنین جلویانزال زودرس را نیز می گیرد. زنان و مردان در کف لگن خود، ماهیچه ای به نام پوبوکوکسیژیوس (pc) دارند که عملکرد صحیح آن برای سلامت لگن خاصره ضروری است.

در صورت پاره شدن کاندوم در رابطه جنسی چه کنیم؟

برای انجام این ورزش می توانید: ابتدا، عضله pc را به مدت ۱۰ ثانیه منقبض کنید. سپس ۱۰ ثانیه آن را از حالت انقباض درآورید. این دو حرکت را ۱۵ مرتبه تکرار نمایید. سپس ۱ دقیقه استراحت کنید و به سراغ حرکت بعدی بروید. در حرکت بعدی کگل، این بار عضله pc را به مدت ۱ ثانیه منقبض و سپس ۱ ثانیه شل کنید. این کار را ۱۰ بار تکرار نمایید.

حرکت پلانک (Palnk)

پلانک بهترین حرکت برای تقویت عمیق ترین لایه های ماهیچه های شکم تان و آب کردن چربی های اضافه آن است. در عین حال ساعد، ران و باسن تان را نیز قوی می کند. بدن قوی به داشتنرابطه جنسی بهتر کمک می کند. حرکت پلانک را روزی یکبار انجام دهید. پلانک به دو صورت انجام می شود، روش معمولی و مرسوم همان حالت شنای سوئدی است که هم می توان روی دست و هم روی آرنج انجام داد و روش سخت تر آن پلانک یک طرفی است که روی یک دست و یک پا انجام می شود. برای انجام دادن پلانک، آرنج تان را به موازات شانه تان به روی زمین با زاویه ۹۰ درجه بگذارید و پاهایتان به روی پنجه باشد. مراقب باشید، پشت تان به حالت کاملا صاف باشد. در این حالت به مدت ۳۰ ثانیه بمانید. می توانید به جای گذاشتن آرنج ها روی زمین، کف دست هایتان را روی زمین بگذارید. اگر هم روی پنجه پایتان نمی توانید بمانید، زانوان تان را روی زمین بگذارید.

کشش گربه / گاو

برای رابطه جنسی بهتر این نکات را رعایت کنید

این کشش بسیار آرامش بخش است و اضطراب را از بدن دور می کند. در عین حال می تواند عضلات گردن و کمر را تقویت نماید. برای انجام این حرکت، روی چهار دست و پا قرار گیرید و شانه ها را دقیقا بالای مچ ها قرار دهید. به ارامی ستون فقرات خود را خم کنید به طوری که شکم به سمت زمین کشیده شود و دنبالچه، شانه ها و سرتان به سمت بالا بروند. سپس به آرامی ستون فقرات خود را حالت عادی برگردانده و این بار کمرتان را گرد کنید و چانه تان را به سمت خود بکشید تا وسط کمرتان به طرف بالا برود. این حرکت را چندین بار تکرار کنید. این حرکت باعث بهبود ریتم تنفس و تمرکزتان می شود.

بلند کردن لگن (Pelvic Thrust)

برای ایجاد استقامت و انعطاف پذیری روی عضلات باسن خود کار کنید. کشش لگن باسن شما را نیز خوش فرم میکند، بنابراین شما احساس خوبی خواهید داشت و خوب به نظر خواهید رسید. در ضمن این ورزش به شما کمک می کند، رابطه جنسی خوبی تجربه کنید. برای انجام دادن این حرکت، به پشت دراز بکشید و دست ها را در کنار بدن روی زمین بگذارید و کف دستان روی زمین قرار گیرد. پاها را بهم بچسبانید و مفصل ران را ۹۰ درجه خم کنید . حال با کمک اهرم دست ها باسن و کمر را بلند کنید.

ورزش در کنار هم

زوج هایی که با هم و در کنار هم ورزش می کنند، صمیمیت بیشتری بین آنها شکل می گیرد. تحقیقات نشان داده است که فعالیت های فیزیکی میل جنسی در زن و مرد را افزایش می دهد و همسران پس از ورزش برای یکدیگر جذاب تر به نظر می آیند. اگر با همسرتان به ورزش می پردازید، حرکات تان را با او هماهنگ کنید. این کار رابطه عاطفی و احساسی تان را بیشتر می کند.

 

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی