ارسال به دیگران پرینت

مسکن | قیمت مسکن | قیمت مسکن در محله پیروزی

قیمت مسکن در محله پیروزی | در بازار مسکن چه می‌گذرد؟ +جدول قیمت

در چند سال اخیر قیمت مسکن و قیمت آپارتمان با تغییرات بسیاری روبه رو بوده است و این تغییرات موجب به وجود آمدن قیمت های بالا و باورنکردنی مسکن‌ها شده از این رو متقاضیان مسکن به دنبال خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر می‌گردند.

قیمت مسکن در محله پیروزی | در بازار مسکن چه می‌گذرد؟ +جدول قیمت

قیمت مسکن در محله پیروزی

در چند سال اخیر قیمت مسکن و قیمت آپارتمان با تغییرات بسیاری روبه رو بوده است و این تغییرات موجب به وجود آمدن قیمت های بالا و باورنکردنی مسکن‌ها شده از این رو متقاضیان مسکن به دنبال خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر می‌گردند. 

فهرست قیمت مسکن و قیمت خرید آپارتمان در منطقه 13 و 14 شهر تهران به شرح زیر است.

داده‌های بانک مرکزی در گزارش تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در آذرماه امسال نشان می‌دهد، متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده در منطقه 14، 36 میلیون تومان و 619 فقره معامله در این ماه صورت گرفته است.

یک مشاور املاک در محله پیروزی به اکوایران می‌گوید: با روند صعودی قیمت دلار، رونق بازار مسکن نیز افزایش پیدا می‌کند. در این ماه با توجه به اینکه شاهد افزایش مجدد قیمت دلار بودیم، متقاضی خرید مسکن نسبت به ماه گذشته افزایش پیدا کرده است؛ اما مبنی بر این نیست که تعداد معاملات بالا رفته باشد چراکه بسیاری از معامله‌ها صورت نمی‌گیرد.

به گفته این مشاور املاک، هم‌اکنون مالکان قیمت ملک خود را به صورت لحظه‌ای تغییر می‌دهند؛ یعنی احتمال اینکه قیمت ملک با گذشت یک روز تغییر و افزایش پیدا کند بالا است.

خوش خبری برای این خانوار ها | این خانواده‌ها زمین یا مسکن رایگان می‌گیرند

وی با اشاره به اینکه قیمت مسکن در محله پیروزی، نسبت به ماه گذشته بالاتر رفته است می‌گوید: « برای مثال یک واحد آپارتمان با متراژ 130 مترمربع، عمر بنای هفت ساله، دارای پارکینگ، انباری، آسانسور و سه خواب، که در ماه گذشته متری 50 میلیون تومان به فروش می‌رسید، در این ماه با قیمت 55 میلیون تومان به ازای هر مترمربع قیمت‌گذاری شده و همچنان فروش نرفته است.»

 این در حالی است که یک واحد آپارتمانی دیگر در این ساختمان و در سال گذشته و در مدت زمان مشابه، با قیمت حدودی متری 35 میلیون تومان به فروش می‌رسید و بنا به گفته وی، این یعنی افزایش حدودا 15 تا 20 میلیون تومانی مسکن در طول یک سال گذشته.

مشاهدات اکوایران نشان می‌دهد، در محله پیروزی، با بودجه‌ای زیر یک میلیارد تومان هم می‌توان خانه خرید، اما خانه‌ای با متراژ کمتر از 30 مترمربع و عمربنایی بالاتر از 20 سال.

در این محله خانه‌هایی با قیمت کمتر از یک میلیارد و 500 میلیون تا دو میلیارد تومان هم وجود دارد؛ یک خانه با متراژ 33 مترمربع و 25 سال سن بنا به قیمت یک میلیارد و 240 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

خانه‌ای دیگر با متراژ 55 مترمربع و قدمتی 30 ساله، یک میلیارد و 750 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و همچنین در میان آگهی‌ واحدهای بزرگ‌متراژ، یک واحد 193 متری و نوساز، با قیمت 16 میلیارد و 500 میلیون تومان برای فروش عرضه شده است.

واحدی دیگر با 143 مترمربع زیربنا و 2 سال عمر بنا، شش میلیارد و 350 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

منبع : اکوایران
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی