ارسال به دیگران پرینت

رئیسی | دستور رئیسی | دستور رئیسی برای تعطیلی مدارس

وضعیت تعطیلی مدارس چگونه شد؟ | دستور رئیسی برای تعطیلی مدارس

دستور رئیسی برای تعطیلی مدارس چه شد ؟ آیا باز هم مدارس تعطیل میشود ؟

وضعیت تعطیلی مدارس چگونه شد؟ | دستور رئیسی برای تعطیلی مدارس

دستور رئیسی برای تعطیلی مدارس چه شد  آیا باز  تعطیلی مدارس ادامه دار  میشود ؟

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در شبکه خبر، اظهار کرد: در زمان کرونا مدارس کشورهای دیگر باز بودند و ما هم خیلی اصرار داشتیم تا مدارس ما باز شوند اما متأسفانه وقفه زیادی داشت و آسیب زیادی هم زد. 

وی ادامه داد: امسال شاهد بودیم که بر اساس عوامل گوناگونی چون آلودگی هوا، صرفه جویی در مصرف گاز و سرما، تعطیلی مدارس را داشتیم و بنده به آن تعطیلات بی‌سابقه می‌گویم.

حل بحران صندوق بازنشستگی به دست دولت | سن بازنشستگی بالا میرود ؟

نوری افزود: با دوستان صحبت کردیم که واقعا تعطیلات دارد به دانش‌آموزان ضربه می‌زند و جدی هم این موضوع باید پیگیری شود. آقای رئیس‌جمهور در جلسه قبل و این جلسه هیأت دولت دستور داد که تعطیلی نباشد. 

وی با بیان اینکه به شاخص‌های جهانی برای آلودگی هوا نگاه کردم و دیدم تعطیلات به این صورت نیست، گفت: ما در زمینه آلودگی هوا مصوبه‌ای داشتیم که قرار شد مصوبه تغییر کند.

وی تأکید کرد: بارها این را عرض کردیم مدارس باید آخرین جایی باشد که تعطیل می‌شود اما اکنون مدارس را گذاشتیم اولین جایی که تعطیل می‌شود.

وضعیت تهران قرمز شد | هشدار جدی درباره آلودگی هوا

نوری درباره امتحانات دانش‌آموزان نیز گفت: برگزاری امتحانات داخلی نوبت اول به شورای مدارس سپرده شده است. مدارس ادامه تحصیل را داشته باشند و امتحانات را بین آنها برگزار کنند؛ باید کاستی‌هایی که بابت تعطیلات به وجود آمد، جبران شود. 

 

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ...... ارسالی در

   خاک بر سر تو وزیر و رئیس جمهور بیسواد و عقب مونده کنن

  • پیرو ولایت ارسالی در

   جناب ریسی وقتی به شما رای دادیم انتظار بر این بوددیگر پایان مشکلات است خیلی خوشحال بودیم کسی سکان ریاست جمهوری رو بدست گرفته که قبلا قاضی بوده وعدالت را بر قرار میکنه شما به حرف یک مدیر مدرسه که کردینش وزیر گوش میکند و با جان بچه های مردم بازی میکنید چرا نوری اسرار داره مدرسه ها تو این آلودگی باز بشه شاخص آلودگی هوا تعغیر کنه چرا شما قبول میکنید این تعطیل شدنها رو بعد عید بهار تابستان باهوای خوب میشه جبران کرد ولی به خطر افتادن سلامتی بچه مردم نمیشه لطفا تجدید نظر بفرمایید ممنونم

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی