ارسال به دیگران پرینت

لیونل مسی | حضور لیونل مسی در الهلال

بعد از رونالدو حالا نوبت لیونل مسی شد! | پیشنهاد میلیاردی باشگاه الهلال به مسی!

بعد از انتقال کریستیانو رونالدو به النصر عربستان، حالا شایعات حضور لیونل مسی در الهلال، فضای خبری فوتبال را تسخیر کرده است.

بعد از رونالدو حالا نوبت لیونل مسی شد! | پیشنهاد میلیاردی باشگاه الهلال به مسی!

حضور لیونل مسی در الهلال 

از زمانی که اولین اخبار پیرامون انتقال کریستیانو به النصر عربستان شکل گرفت، باشگاه الهلال نیز به عنوان رقبت سنتی النصر، ادعاهایی را در خصوص جذب لیونل مسی مطرح کرد که البته‌ به نظر می‌رسید این صحبت‌ها فقط در حد کری بین مدیران و هواداران دو باشگاه است و در عمل اتفاق نخواهد افتاد.

اما الهلال حتی پس از رسمی شدن قرارداد رونالدو هم دست از این کری خوانی برنداشت و پیراهن‌هایی را با شماره ۱۰ که با نام مسی بر پشت آنها چاپ شده بود، در فروشگاه‌های رسمی خود در عربستان برای فروش گذاشت.

بازگشت پر حواشی مسی به تمرینات | نگاه سنگین امباپه به مسی! + عکس

حالا در روزهایی که رونالدو تمرینات خود را در تیم النصر و زیر نظر رودی گارسیا دنبال می‌کند، مدیران الهلال بار دیگر ادعاهایی را پیرامون جذب لیونل مسی، ستاره تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن، مطرح کرده‌اند.
با وجود اینکه قرارداد مسی با باشگاه فعلی خود در تاریخ ۳۰ ژوئن به پایان می‌رسد اما اخبار حاکی از این است که این فوق ستاره فوتبال قرارداد خود رت با پاریس تمدید خواهد کرد. با این حال مدیران الهلال برای شکست النصر در نقل و انتقالات، عزم خود را برای کسب به خدمت گرفتن این بازیکن جزم کرده‌اند تا به این شکل پاسخ رقیب سنتی خود را بدهند.

این در حالی است که باشگاه الهلال به دلیل محکومیت در پرونده محمد کنو، از نقل و انتقالات زمستانی محروم است و مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا به شکلی این حکم را لغو و پیش از حضور در جام باشگاه‌های جهان، تیم خود را تقویت کنند.

مسی در الهلال، بلوف بزرگ تیمی با پنجره بسته!

در این شرایط برخی از منابع خبری اعلام کرده‌اند که الهلال قرارداد هنگفتی را برای لیونل مسی در نظر گرفته و در حال مذاکره با برخی از نزدیکان این بازیکن است است تا در صورت لغو محرومیت خود، بلافاصله اقدام به جذب این بازیکن کند.

جالب اینکه شب گذشته وبسایت CNN هم خبری در این زمینه منتشر کرد که لیونل مسی، عربستان را به عنوان مقصد نهایی فوتبال خود انتخاب خواهد کرد که البته با توجه به اینکه CNN منبعی خیلی جدی در موضوعات فوتبالی محسوب نمی‌شود، این خبر را کسی جدی نگرفت.

مسی رونالدو رو کیش و مات کرد! | عکس تبلیغاتی به نفع مسی شد + عکس

با این حال با توجه به شرایط فعلی و تمایل بسیاری از تیم‌های بزرگ جهان به استخدام لیونل مسی، به نظر می‌رسد بحث حضور مسی در الهلال چیزی بیشتر از یک بلوف نباشد، حتی اگر مبالغی به مراتب بیشتر از کریستیانو رونالدو (۳۴۰ میلیون دلار) برای آن مطرح بشود.

البته ممکن است مسی روزی گذرش به الهلال یا تیم دیگری از لیگ عربستان بیافتد اما این اتفاق فعلا رخ نخواهد داد، چرا که فعلا این بازیکن به تازگی دوباره نام خود را به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان بر سر زبان‌ها انداخته و این دستاوردی نیست که بشود آن را با پول خرید.

مسی از نظر شرایط سنی با کریستیانو فاصله دارد و همچنین موقعیت فوتبالی‌اش هم از این ستاره فعلی تیم النصر بهتر است؛ بنابراین شاید بهتر باشد خبرهای مربوط به حضور مسی در الهلال را جدی نگرفت، حتی اگر آب و تاب زیادی در تیتر آن وجود داشته باشد.

 

منبع: خبر ورزشی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی