ارسال به دیگران پرینت

خانه خدا | حضور زن بی حجاب در خانه خدا

طواف یک زن بی‌حجاب دور کعبه جنجال به پا کرد | ماجرا چه بود؟

حضور یک مرد با چهره زنانه در خانه خدا موجب سوتفاهم با زائران شد.

طواف یک زن بی‌حجاب دور کعبه جنجال به پا کرد | ماجرا چه بود؟

حضور زن بی حجاب در خانه خدا

کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصاویری از فردی که مدعی بودند دختری بدون حجاب در حال انجام مناسک عمره و طواف خانه خدا است خشم بسیاری را برانگیختند.

ویدئو و تصاویر منتشر شده جنجال گسترده‌ای را به راه انداخت. این ویدئو که به ویژه در تیک‌تاک منتشر شده، موجی از خشم کاربران را به دنبال داشته است و این پرسش را ایجاد کرده که چگونه دختری به این شکل اجازه می‌یابد بدون حجاب و در حالی که لباس مردانه به تن دارد، عمره را انجام دهد و دور کعبه طواف کند.

پس از هیاهوی بزرگی که به وجود آمد و عده‌ای به بررسی صحت ماجرای بحث برانگیز پرداختند، مشخص شد که این ماجرا صحت ندارد و این فرد یک مرد جوان است نه دختر!

مو‌های بلند این مرد که بخشی از آن رنگ شده و همچنین استفاده از فیلتر زیبایی باعث شده او شبیه یک دختر به نظر برسد و بسیاری از کاربران گمراه شوند.

این سردرگمی به دلیل ویژگی‌های زنانه و مو‌های بلند مرد جوان به علاوه استفاده از (فیلتر) افکت‌هایی بود که شبهه دختر بودن او را بیشتر می‌کرد به طوری که این ویدئو موجی از جنجال را به راه انداخت.

 بسیاری از فعالان در ابتدا خشم خود را از این ظاهر که حرمت حرم و اماکن متبرکه را زیر پا گذاشته ابراز کردند و از مقامات سعودی خواستند تا شرایط رخ داده را بررسی کنند. بعداً حقیقت مشخص شد که این ویدئو مربوط به یک جوان مو بلند است.

بارش برف در مکه و غافلگیر شدن زائران | با این حال به زیارت و طواف کعبه پرداختند!

 یک فعال شبکه‌های اجتماعی گفته که چنین کلیپ‌هایی که هدف صاحبان آن شهرت و افزایش تعامل است، جنجال گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند.

وی افزود: بسیاری از فعالان شبکه‌های اجتماعی به هر وسیله‌ای به دنبال لایک و تعامل هستند، حتی اگر به قیمت دین و اخلاق یا دستکاری احساسات و ذهن توده‌ها باشد.

او گفت: بسیاری خواستار نیاز به تشدید کنترل بر این وب سایت‌ها هستند که به طور روزانه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شهروندان عرب تبدیل شده اند و تأثیرات مثبت و منفی زیاد و واقعی بر افکار عمومی دارند.

حضور مردی با چهره زنانه در خانه خدا جنجالی شد

حضور مردی با چهره زنانه در خانه خدا جنجالی شد

تاکنون داخل کعبه را دیده اید |جدیدترین تصاویر منتشر شده از داخل کعبه، بن سلمان اینجا چه می‌کند؟

حضور مردی با چهره زنانه در خانه خدا جنجالی شد

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   اینکه ازخانم ها سرتره

  • اسماعیل ارسالی در

   از هندیها نیستن ؟خدارا شکر سوء تفاهم بوده.الهی شکر.

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی