ارسال به دیگران پرینت

اشکان خطیبی | افشاگری اشکان خطیبی از سریال خاتون

افشاگری جنجالی اشکان خطیبی از سریال خاتون | پشت پرده سریال خاتون چه گذشت؟+تصویر

اشکان خطیبی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری، دست به افشاگری عجیبی درباره سانسورهای سریال خاتون زده است.

افشاگری جنجالی اشکان خطیبی از سریال خاتون | پشت پرده سریال خاتون چه گذشت؟+تصویر

 افشاگری اشکان خطیبی از سریال خاتون

سریال 23 قسمتی خاتون به کارگردانی تینا پاکروان 18 مرداد سال قبل منتشر شد و آخرین قسمت اش هم اواسط فروردین امسال از شبکه نمایش خانگی انتشار یافت.

سریالی که به اعتقاد منتقدان و تماشاگران یک سر و گردن از دیگر سریال های شبکه نمایش خانگی در طول سال های اخیر بالاتر بوده است.

اما اخیرا یک روزنامه نگار مدعی شده که سریال خاتون هیچگاه به اشغال ایران در جنگ جهانی دوم نمی‌پردازد و هدف ساخت آن ارائه راهبرد برای آینده ایران است.

اشکان خطیبی به دلیل حمله فیزیکی سکته کرد!

این ادعا اکنون با واکنش افشاگرانه اشکان خطیبی مواجه شده است. او ادعا کرده که به خاطر برخی ممیزی ها، مجبور شده برخی الفاظ رکیک خطاب به نیروهای روسی را دوباره دوبله و با الفاظ بهتر را جایگزین آن ها کنند.

افشاگری عجیب اشکان خطیبی در مورد سانسورهای سریال خاتون!

 

اشکان خطیبی سکته کرد

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی در رشته توئیتی به ماجرای دستگیری اشکان خطیبی، بازیگر سینما و تلویزیون از قول خودش پرداخت:

به گزارش برترین ها، اشکان خطیبی: ۱ مهر ۱۴۰۱ برای اتهاماتم! تفهیم اتهام و به قاضی ارجاع داده شدم. از سوی دیگرانی چندین ساعت بازجویی شدم. در خیابان مورد حمله‌ٰ فیزیکی قرار گرفتم.

بخاطر تهدیدات خط تلفنم را واگذار کردم. دست از زندگیم، کارم و هر آن‌چه ساخته بودم کشیدم. در این مدت یک بار سکته کردم و هر روز از یادآوری آنچه گذشته دچار حمله های عصبی می‌شوم.

منبع: وقت صبح
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی