ارسال به دیگران پرینت

محمدحسین کچوییان | حملات تند محمدحسین کچوییان به اعتراضات

حمله ی تند این چهره معروف به اعتراضات | این بازیگران فکر می کنند ساپورت از لخت شدن بهتر است!

محمدحسین کچوییان چهره نزدیک به جریان تندرو و جبهه پایداری در برنامه تلویزیونی به اعتراضات مردمی و سلبریتی‌ها حملات تندی کرده است.

حمله ی تند این چهره معروف به اعتراضات | این بازیگران فکر می کنند ساپورت از لخت شدن بهتر است!

حملات تند محمدحسین کچوییان به اعتراضات

روزنامه ایران بخشی از اظهارات محمدحسین کچوییان در یک برنامه تلویزیونی را منتشر کرده که در آن تحلیل‌های تند و عجیبی از اعتراضات مردمی کرده و ضمن آن به هنرمندانی، چون ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده حمله کرده است.

در بخشی از این مطلب آمده است:

شما به توئیت‌ها نگاه نکنید. اندیشکده استنفورد و مجموعه‌های خودمان تحقیقاتی کرده‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که ابزار، دست پنتاگون است. این تحقیق، آمار می‌دهد که چقدر علیه روسیه و چین عمل کرده‌اند. بعد می‌گوید در دنیا سیصد و اندی توئیتریست داریم. ظرف چند روز در ایران، چهارصد هزار نفر، ۱۱۷ میلیون توئیت زده‌اند که اکثرشان بیرون از ایران هستند. ایران، جزو کمترین توئیترنویس‌هاست.

ترانه علیدوستی یا دیگری که در کن، همسرش را می‌بوسد و در جواب اعتراض می‌گوید همسرم بود. این‌ها می‌خواهند جامعه را ویران کنند. دنبال لخت شدن هستند. فکر می‌کنند ساپورت از لخت شدن بهتر است، اما بدتر است.

نوید محمدزاده دستگیر شد؟ | ماجرای بازداشت نوید محمدزاده

غرب با همین چیز‌ها ویران شده است. این‌ها می‌گویند شعار ما، «زن، زندگی، آزادی» است، اما با عرض معذرت از تمام انسان‌های صادق، شعارشان، «زن، فحشا، هرزگی» است. می‌گویند شعار ما «مرد، میهن، آبادی» است، اما درواقع شعارشان، «مرد، بی‌ناموسی، شهوت‌رانی» است. در کلاب‌هاوس می‌گویند به مغازه‌دار‌ها فحش بدهید. به آن‌ها بگویید پفیوز. فحش، ابزار خوبی برای مبارزه است. کجای عالم شما دیده‌اید یک جنبش انسانی و درست، چنین رهبرانی داشته باشند. یک مشت نخودمغز بیمار بدبخت!

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی