ارسال به دیگران پرینت

وزیر کار| حقوق کارگران | خبر وزیر کار و حقوق کارگران

وزیر کار خبر جدیدی از حقوق کارگران در سال ۱۴۰۲ داد

خبر وزیر کار درباره حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۲

وزیر کار خبر جدیدی از حقوق کارگران در سال ۱۴۰۲ داد

خبر وزیر کار درباره حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۲

وزیر کار خبر جدیدی از حقوق  و دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۲ داد

صولت مرتضوی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ماهی که گذشت خدمات ویژه‌ای به بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری ارایه شد، اظهار کرد: انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی همه بازنشستگان با افزایش ۸۰ درصد شرح خدمات و ۱۲۰ درصد منابع ریالی هدیه ای بود که دولت به این افراد داد. واریز حقوق بازنشستگان کشوری به همراه یک ماه معوق افزایش سایر سطوح از دیگر اقداماتی بود که در وزارت تعاون انجام شد.

میزان عیدی کارگران برای سال 1401 اعلام شد | حداقل و حداکثر مبلغ چقدر است؟

وی ادامه داد: حسب رصد سامانه رصد معاونت اشتغال وزارت تعاون، دستگاه های اجرایی نسبت به اجرای وظایف خود برای ایجاد اشتغال جلوتر از زمان مقرر هستند و ماموریت های خود را اجرایی کرده اند که جای تشکر دارد.

مرتضوی درباره آخرین تصمیمات برای تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده، گفت: بناست در جلسه آتی شورای کار اتخاذ تصمیم شود و متعاقبا اطلاعات کافی به استحضار می رسد

مبلغ عیدی حقوق کارگران برای سال 1402 اعلام شد

وزیر تعاون درباره افرادی که هنوز یارانه دریافت نکرده اند، تصریح کرد: کسانی که یارانه خود را دریافت نکرده اند یا استحقاق دریافت دارند می‌توانند به سامانه سازمان هدفمندی یارانه مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنند. ارزیابی انجام شده و نتیجه آن به متقاضی ابلاغ می شود

منبع : همشهری
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • بازنشسته تامین اجتماعی ارسالی در

   آقای وزیر شما لطف بفرمایید و دستور دهید احکام 25 درصد باقیمانده متناسب سازی سال 1400 و حق عایله مندی و اولاد و مسکن بازنشستگان تامین اجتماعی را صادر کنتد تا تبعیض و بی عدالتی بین تامین اجتماعی و کشوری و لشگری از بین برود.
   تا بعدا در مورد حقوق سال آینده تصمیم گیری شود شما احکام روی میز مانده را اجرایی کتید.

  • بازنشسته ارسالی در

   سلام بازهم جنگ روانی با بازنشستگان در خصوص افزایش حقوق سال آینده شروع شد. یکبار جلسه کارشناسی با اعضا مربوطه را تشکیل و نتیجه آنرا به بازنشستگان اطلاع رسانی فرماید.

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه