ارسال به دیگران پرینت

کاظم صدیقی | امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی

امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی :افرادی که در این نظام به جایی رسیده از انقلاب و اسلام دفاع نکردند

به تازگی امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی درمورد عدم موضع‌گیری برخی خواص در خصوص حوادث اخیر در جمهوری اسلامی صحبت کردند. برای اطلاع از ادامه صحبت‌های امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی باما همراه باشید.

امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی :افرادی که در این نظام به جایی رسیده از انقلاب و اسلام دفاع نکردند

صحبت‌های امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی

به تازگی امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی درمورد عدم موضع‌گیری برخی خواص در خصوص حوادث اخیر در جمهوری اسلامی صحبت کردند. برای اطلاع از ادامه صحبت‌های  امام جمعه موقت تهران کاظم صدیقی باما همراه باشید.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی ظهر امروز در مراسم یادواره ۱۵۲ شهید روحانی و طلبه استان گیلان در مصلی امام خمینی(ره) رشت، با بیان اینکه علما و جامعه روحانیت در طول تاریخ در خط مقدم شهادت بوده و با نثار جان خود منجر به ماندگاری این نظام مقدس شدند، اظهار کرد: جامعه روحانیت با حضور خود در جبهه‌، باعث افزایش روحیه معنوی رزمندگان اسلام شده و بعضا با حضور در عملیات‌های متعدد با نثار خون‌های پاک خود باعث حفظ این نظام مقدس شدند.

وی با اشاره به نقش انبیا و علما در ترغیب مردم به دین مبین اسلام گفت: تمامی انبیا مأمور بودند برای نجات بشر حکومت تشکیل داده و فرهنگ‌سازی کنند تا مردم با آگاهی در برکات دین مبین اسلام به آن رجوع کنند.

صدیقی یکی از اهداف استکبار از اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی را نابودی حاکمیت اسلامی دانست و بیان کرد: رئیس‌جمهور خبیث آمریکا، رئیس‌جمهور ذلیل فرانسه و انگلیس، آن روباه مکار دست به دست هم دادند تا پرچم ولایت را که ۴۴ سال حفظ شده را از بین ببرند تا بار دیگر ملت ایران به خفت دوران پهلوی برسانند.

وی با بیان اینکه دوران پهلوی دوران خفت ملت ایران در برابر استکبار بوده است، افزود: در دوران پهلوی، محمد رضا شاه ملعون برده آمریکا بوده و خود را نوکر با اخلاص کشورهای غربی می‌دانست به طوری که مردم ایران در خفگان بوده و درباریان و نوکران شاه از بهترین خدمات رفاهی برخوردار بودند.

امام‌جمعه موقت تهران با انتقاد از عدم موضع‌گیری برخی خواص در خصوص حوادث اخیر در جمهوری اسلامی گفت: برخی از افرادی که در این نظام به جایی رسیده و پله‌های موفقیت را طی کردند، در ۸۰‌ روز گذشته سکوت کرده و از انقلاب و اسلام دفاع نکردند.

منبع : خبر آنلاین
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۹ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • احمد ج.ن.ت.ی👐👐👐 ارسالی در

   خدا همتون شفا بده.🤲

  • ۰ ارسالی در

   فقط کثافت های بی دینی مثل تو چشم شان را می‌بندند و دهان کثیفشان را باز میکنند و از نظام ظالم و دیکتاتور دفاع میکنند . لعنت بر مزدوران دیکتاتور... لعنت خدا بر دیکتاتور

  • پماد ارسالی در

   بیزاریم از دین شما نفرین ب ایین شما
   به پینه پیشانی و دلهای سنگی شما

  • سعید ارسالی در

   چه فرقی می کنه آغا شیخ پهلوی برده آمریکابود شماهم برده روسیه هستین .

  • خان ارسالی در

   افرادی هم که در زمان شاه به جایی رسیدند از شاه حمایت نکردند،

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه