ارسال به دیگران پرینت

رابطه جنسی | دوش گرفتن بعد از رابطه جنسی

بلافاصله پس از رابطه جنسی دوش نگیرید! | عوارض وحشتناک حمام کردن بعد از رابطه‌ی جنسی که نمی‌دانستید

بلافاصله پس از رابطه جنسی دوش نگیرید!

بلافاصله پس از رابطه جنسی دوش نگیرید! | عوارض وحشتناک حمام کردن بعد از رابطه‌ی جنسی که نمی‌دانستید

بلافاصله پس از رابطه جنسی دوش نگیرید!

زنان پس از عمل مقاربت بلافاصله برای غسل بلند نشوند بلکه زمانی در حدود 30 دقیقه تحمل کنند تا گرمای بدنشان کم کم پایین بیاید و آنگاه برای دستشویی رفتن و نیز حمام رفتن مبادرت کنند. اگر زنان بلافاصله پس از عمل نزدیکی به حمام روند امکان دارد سبب سردی رحم و مشکلات ناشی از آن بشود.

دوش گرفتن از واجبات پس از رابطه جنسی می باشد. بعضی از زوج ها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی خود یک دوش طولانی مدت داشته باشند. ولی تفاوت میان حمام کوتاه مدت با طولانی مدت در رابطه جنسی چیست؟!

 حتما با خودتان میگویید که حمام کردن دیگر طولانی مدت و کوتاه مدت ندارد که.

ما به شما خواهیم گفت که اثر حمام رفتن بر رابطه جنسی چنانچه کوتاه مدت باشد چطور است و در صورتیکه حمام طولانی مدت داشته باشید چه اثری دارد.

دوش گرفتن طولانی مدت از اهمیت بالایی در رابطه جنسی برخوردار می باشد.

حمام کردن یکی از عوامل اصلی برای حفظ بهداشت فردی و از بین رفتن آلودگی های بدن می باشد که بعضی به آن خیلی اهمیت داده و زمان بیشتری را در حمام میگذرانند و بعضی دیگر زمان کمتری.

اینکه شما زمان زیادی در حمام طی میکنید شاید در نگاه اول نشان دهنده این باشد که شما فرد تمیزی هستید ولی باید بگوییم که این موضوع بعضی وقتها می توانند ضررهایی را هم با خود به دنبال داشته باشد که تحت تاثیر قرار دادند کیفیت در رابطه جنسی یکی از همان موارد مضر حمام کردن طولانی مدت می باشد.

نکته ای که لازم است درباره حمام کردن طولانی مدت بدانید این است که با توجه به اینکه حمام رفتن بعد از رابطه جنسی سبب باز شدن منفذهای پوست می شود می تواند سبب کاهش میل جنسی هم در شخص شود.

مردان در حمام رفتن پیش قدم شوند

در مردان بعد از ارضای جنسی، فقط آلت تناسلی نیست که شل می شود و به حالت اول برمی گردد، بلکه علایم فیزیولوژیک دیگر مثل ضربان قلب و دمای بدن هم به سرعت کاهش پیدا می کند. در حقیقت پس از ارضای جنسی، در مردان مدت زمان زیادی لازم است تا مجددا تحریک و برانگیختگی به وجود آید. بنابراین بهتر است که مردان در حمام رفتن پیش قدم شوند.

فرونشینی جنسی در زنان در مقایسه با مردان کم کم بوده و حتی امکان دارد پس از ارگاسم، در فاصله بین ملاعبه و پس نوازی، ارگاسم دیگری را تجربه بکنند. بنابراین خانم ها باید دقت داشته باشند که مردان بعد از ارضا، ممکن است که حس خستگی کرده که این مساله طبیعی است. بنابراین، در صورتی که چه مرد و چه زن در این فاز پس از ارضا و ارگاسم، به همسر خود پشت کنند و بخوابند، فاز فرونشینی به تنهایی طی می شود که مسلما بر رضایت زوج اثر منفی دارد.

دوش گرفتن، شستن بدن، شنا، آب تنی یا هرگونه فعالیتهایی که با آب سروکار دارد از بارداری پیشگیری نمی کند، منی دانه ها موجودات ریز بسیار مقاومی هستند و می توانند رو به طرف بالا یا به سوی پایین و به هر طرفی شنا کنند. پس استحمام بعد از رابطه جنسی خطری برای بارداری ندارد

منبع : مه شو
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۸۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • خاتم ارسالی در

   هر روز یک چیز میگین... در باره همه چیز مردم رو دیوونه کردین... لال بشین انشالله

  • ناشناس ارسالی در

   فلسفه دوش گرفتن بعد از امیزش جنسی از لحظ پزشکی و مذهبی همان تنظیم تنش به اعصاب سمپاتیک و پارا سمپاتیک هست.

  • ناشناس ارسالی در

   با گندمون نمیتونیم بمونیم با آب گرم دوش میگیریم

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه