ارسال به دیگران پرینت

کلاهبرداری میلیونی | کلاهبرداری پزشک قلابی | کلاهبرداری از ۵۰ زن

کلاهبرداری به سبک پزشکی | پزشک قلابی از ۵۰ زن کلاهبرداری کرد

ماجرای مردی خودش را به عنوان پزشک معرفی می‌کرده و از زنان جوان کلاهبرداری کرده است

 ماجرای مردی خودش را به عنوان پزشک معرفی می‌کرده و از زنان جوان کلاهبرداری کرده است 

سرهنگ علی ولیپور گودرزی پلیس آگاهی پایتخت با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص یکی از مأموریت های اخیر پلیس گفت: یکی از پرونده ها مربوط به یک پزشک نما بود. رسیدگی به این پرونده در اوایل آبان ماه در دستور کار ماموران قرار گرفت و در جریان تحقیقات انجام شده مشخص شد که مالباخته که زنی جوان بود، با یک مرد جوان آشنا شده و این مرد با معرفی خود به عنوان پزشک زیبایی اعتماد شاکی را به خود جلب کرده است.

متهم در ادامه این رابطه با دادن وعده های پوچ به شاکی مقدار زیادی طلا را به بهانه سرمایه گذاری از وی گرفته و چند روز بعد نیز متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه در ادامه چند زن دیگر که به همین شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند به پلیس مراجعه کردند، اظهار کرد: در جریان تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که متهم با جعل عنوان پزشک زیبایی و با ادعای داشتن مطبی مجلل در غرب تهران، اعتماد این زنان را جلب کرده و از آنان خواسته تا در ایجاد یک مطب و کلینیک زیبایی با او شریک شوند و از این طریق مقادیری را از شاکیان کلاهبرداری کرده است.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه ماموران در ادامه تحقیقات خود هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند، گفت: در تحقیقات ماموران مشخص شد که این فرد در ارومیه، اصفهان، کیش، مشهد و شیراز نیز با این شگرد از زنان کلاهبرداری کرده است.

 

وی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری این فرد گفت: ماموران پس از اخذ مجوزهای لازم به مخفیگاه متهم رفته و او را در یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این فرد پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود مبنی بر سرقت طلا و پول از ۵۰ زن با شگرد جعل عنوان پزشک زیبایی در ۶ استان کشور اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه برابر شواهد موجود این فرد بیش از ۲۰ میلیارد ریال از زنان کلاهبرداری کرده است، گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این فرد ادامه دارد. متهم نیز برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است. 

منبع: برخط نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی