ارسال به دیگران پرینت

موساد

هشدار؛ این پیامک از طرف موساد است | مراقب باشید

سایت‌های شرط‌بندی، پیام‌های تبلیغاتی، فیلترشکن‌ها و بازی‌های آنلاین از بسترهای جذب جاسوس برای موساد هستند.

«اگر می‌خواهید آینده خوب و ایده‌آلی برای خانواده خود فراهم کنید، تماس بگیرید.» این پیامی است که اگر روی گوشی‌های خیلی از ماها نقش ببندند بی‌تفاوت از آن می‌گذریم اما هستند کسانی که به اشتباه، آن را روزنه‌ای برای رسیدن به آمال و آرزوهای خود می‌بینند.

کار، کار موساد است و مرحله به مرحله برای رسیدن به هدف خود، جاسوس استخدام می‌کند. سایت‌های شرط‌بندی، پیام‌های تبلیغاتی، فیلترشکن‌ها و بازی‌های آنلاین از بسترهای جذب جاسوس برای موساد هستند.

همچنین شواهد نشان می‌دهد جذب جاسوس در فضای مجازی شیوه‌ای کم هزینه برای موساد است. آنها از طریق استوری اینستاگرام، آموزش‌هایی در مورد اغتشاشات می‌دهند؛ مانند درست کردن کوکتل مولوتف و مواد آتش‌زا و برخی هم مرحله به مرحله، شیوه‌های آموزش داده شده از سوی موساد را برای رسیدن به وعده‌ها اجرایی می‌کنند.

به‌طور مثال، یکی از بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر که از همین طریق جذب موساد شده بود، با وعده مهاجرت به اغتشاشگران پیوست و از خود عکس و فیلم منتشر کرد. یا یکی دیگر از بازداشتی‌ها عنوان کرده که از طریق اینستاگرام به صفحات پناهندگی روی آورده بود که یکی از آن صفحات برای رژیم صهیونیستی بود.

 
منبع: اقتصاد نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • داود ارسالی در

   اینا نوهم شماست موساد برعلیه تیران این کترا رو میکن وای شما دیگه وروعگوییتون در حد موساد دس مریزتد وخسته نباشید اگه نگید ما هم جاسوس موصاد و......

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی