ارسال به دیگران پرینت

قیمت آپارتمان | بررسی قیمت آپارتمان

بررسی قیمت آپارتمان | واحد 50 متری جنوب تهران چند؟

در چند سال اخیر قیمت مسکن با تغییرات بسیاری روبه رو بوده است و این تغییرات موجب به وجود آمدن قیمت های بالا و باورنکردنی مسکن‌ها شده از این رو متقاضیان مسکن به دنبال خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر می‌گردند.

بررسی قیمت آپارتمان

در چند سال اخیر قیمت مسکن با تغییرات بسیاری روبه رو بوده است و این تغییرات موجب به وجود آمدن قیمت های بالا و باورنکردنی مسکن‌ها شده از این رو  متقاضیان مسکن به دنبال خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر می‌گردند. 

ما در ادامه این مطلب به بررسی قیمت آپارتمان 50 متری مناطق جنوب تهران پرداخته‌ایم.

قیمت آپارتمان‌های 50 متری

آپارتمانی ۴۸ متری در محله منیریه درحالی که ۲۱ سال از ساخت آن گذشته و تک خوابه باشد، معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۱۱ ساله در جوادیه با متراژ ۴۷ متر و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۱ میلیارد و ۱۲۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در همین محله با متراژ ۵۳ متر و سنی معادل ۱۵ سال درحالی که این واحد تک خوابه است معادل ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۴ ساله در محله جوادیه با متراژ ۴۵ متر و ۱ اتاق خواب به بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله نازی‌آباد را دارید، با سرمایه ۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان میتوانید واحدی ۴ ساله با متراژ ۴۵ متر و ۱ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در همین محله با متراژ ۵۲ متر و سنی معادل ۲۱ سال درحالی که تک خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۸ ساله در محله جوادیه با متراژ ۴۸ متر و ۱ اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی