ارسال به دیگران پرینت

هواپیمای اوکراینی | شلیک به هواپیمای اوکراینی

سرنوشت عجیب عامل شلیک به هواپیمای اوکراینی | مدیرمسئول نشریه معروف افشا کرد+ویدئو

امروز در مناظره بین عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری و احمد زیدآبادی، کارشناس مسائل سیاسی، گنجی که در دانشگاه شریف برگزار شد صحبت های قابل توجهی را درباره ماجرای هواپیمای اوکراینی مطرح کرد.

 امروز در مناظره بین عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری و احمد زیدآبادی، کارشناس مسائل سیاسی، گنجی که در دانشگاه شریف برگزار شد صحبت های قابل توجهی را درباره ماجرای هواپیمای اوکراینی مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، عصر امروز مناظره «اعتراض دارم!» با حضور  احمد زیدآبادی ، کارشناس مسائل سیاسی و دبیرکل ادوار تحکیم وحدت و  عبدالله گنجی ، روزنامه نگار و مدیرمسئول روزنامه همشهری در  دانشگاه شریف  برگزار شد.

عبدالله گنجی در بخشی از این مناظره با اشاره به حادثه  هواپیمای اوکراینی  گفت: عالم حقوق با عالم سیاست متفاوت است. در حادثه هواپیمای اوکراینی، با این که سهوی بود، اما هنوز 10 نفر در زندان هستند. نفر اصلی که هواپیمای اوکراینی را زد، در زمان حادثه همسرش باردار بود و اکنون زایمان کرده، اما هنوز خودش در زندان است.

گفتنی است، پرواز شماره 752 هواپیمایی بین المللی اوکراین یک پرواز مسافربری متعلق به هواپیمایی بین المللی اوکراین از مبدا تهران به مقصد کی یف بود که در 18 دی 1398 دچار حادثه شد.

بامداد سیاه  18 دی 1398 در آسمان تهران

پرواز شمارهٔ ۷۵۲ هواپیمایی بین‌المللی اوکراین یک پرواز مسافربری متعلق به هواپیمایی بین‌المللی اوکراین از مبدأ تهران به مقصد کی‌یف بود که هدف شلیک قرار گرفت.

این هواپیما در ۱۸ دی ۱۳۹۸ (۸ ژانویه ۲۰۲۰) ساعت ۶:۱۹ صبح، اندکی پس از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) هدف دو شلیک قرار گرفت که به فاصلهٔ ۲۴ ثانیه از سامانهٔ موشکی شلیک شدند. کمی بعد این هواپیما در نزدیکی شاهدشهر استان تهران سقوط کرد. همهٔ ۱۷۶ سرنشین این پرواز جان باختند.

حجم ویدیو: 11.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22
منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • علی ارسالی در

   چه پررو هست این بشر.خود سپاه گفته باید می‌زدیم که آمریکا حمله نکنه.و این هنوز میگه سهوی

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی