ارسال به دیگران پرینت

شهادت | شهادت یک بسیجی

شهادت یک بسیجی در خیابان‌های تهران | شهادت در اثر برخورد کوکتل مولوتوف

یک بسیجی به نام امیر کمندی در ناآرامی‌های چهارشنبه ۴ آبان در خیابان ستارخان تهران به شهادت رسید / برخورد کوکتل مولوتوف به او و جراحت شدید در ناحیه سر و گردن باعث شهادت او شد

خبرگزاری فارس نوشته است که «طی ناآرامی‌های چهارشنبه چهارم آبان ماه، بسیجی «امیر کمندی» به دست اغتشاشگران به شهادت رسید.» فارس نوشته: «طی حوادث شب گذشته در خیابان ستارخان، تعدادی از آشوب‌گران اقدام به آشوب همچنین پرتاب کوکتل مولوتوف به سمت مردم و نیروهای نظامی کردند، که یک کوکتل مولوتوف به شهید کمندی برخورد می‌کند و در اثر جراحت شدید ایجاد شده در ناحیه سر و گردن به شهادت می‌رسد.»

یک منبع آگاه اظهار کرد: طی ناآرامی‌های شب گذشته، چهارشنبه چهارم آبان ماه، بسیجی پاسدار «امیر کمندی» به دست اغتشاشگران به درجه شهادت نائل آمد.

این منبع آگاه افزود: طی حوادث شب گذشته در خیابان ستارخان، تعدادی از آشوب‌گران اقدام به آشوب همچنین پرتاب کوکتل مولوتوف به سمت مردم و نیروهای نظامی کردند، که یک کوکتل مولوتوف به شهید کمندی برخورد می‌کند و در اثر جراحت شدید ایجاد شده در ناحیه سر و گردن به شهادت می‌رسد.

وی در ادامه گفت: تعدادی از لیدرهای آشوب‌های شب گذشته که برخی آموزش دیده بودند دستگیر شدند.»

منبع: فارس
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • 😀 ارسالی در

   فاقد اهمیت

  • رستم ارسالی در

   تا افغانیها را بیرون نکنید همین بدبختی هست. ارتش خفته طالبان همینها هستند چرا سرتون را مثل کبک زیر برف کردین. مگه برادری به زور و التماس هم میشه که هر جا وهابی هست ما برادر خطاب میکنیم. با قدرت بیرونشون کنید

  • ناشناس ارسالی در

   برخورد قاطع با آشوبگران خواسته ما مردم ایران است ( در یک کلمه اعدام )

  • ناشناس ارسالی در

   انتقامش خون حداقل هزارنفر اغتشاشگر است اگر سپاه پاسداران غیرت داشته باشد ؟

  • ناشناس ارسالی در

   افغانیها رو از کشور بیرون کنید خواهش میکنم

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی