ارسال به دیگران پرینت

حمله | حمله وحشتناک | حمله به کانون مسجد

حمله وحشتناک به یکی از کانون های مسجدی کرمانشاه | تعداد مصدومان این حادثه

علی اکبر میرزایی نگهبان کانون که به همراه خانواده اش عهده دار حراست و نگهبانی از این مرکز بود دچار ۵۰ تا ۶۰ درصد سوختگی شد.

حجت الاسلام کلات پور رئیس کانون مساجد کرمانشاه گفت: در این حادثه که ساعت ۱۰ و هفت دقیقه شب گذشته رخ داد دو جوان که صورتشان را پوشانده بودند، با پرتاب کوکتل مولوتوف به داخل کانون مساجد کرمانشاه واقع در ابتدای شهرک بعثت باعث ایجادآتش سوزی در کانون شدند.

به گفته او در این حادثه، علی اکبر میرزایی نگهبان کانون  مساجد کرمانشاه که به همراه خانواده اش عهده دار حراست و نگهبانی از این مرکز بود دچار ۵۰ تا ۶۰ درصد سوختگی شد.

حجت الاسلام کلات پور افزود: همسر و دختر او هم که در همین محل سکونت دارند برای کمک به او شروع به اطفاء حریق کردند که  از ناحیه دو دست دچار سوختگی شدند.

علی اکبر میرزایی هم اکنون در  بیمارستان  سوختگی گلستان کرمانشاه بستری و تحت  درمان  است.

در این حادثه فقط اتاقک نگهبانی کانون مساجد کرمانشاه آسیب دید.

مسجد

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • یک ایرانی ارسالی در

   خداوند لعنت کند کسانی که ایران و ایرانی ضعیف می خواهند،خداوند لعنت کند تحریم کنندگان ایران را و همراهانشان را،چه در داخل چه در خارج،

  • رضا ارسالی در

   عمیقا از این خبر و امثالش متاسقیم اما چرا اغاز و ادامه این اغتشاشات بصورت کارشناسی مطرح نمیشه چرا همیشه باید میانه و اخر بازی رو باید گزارش کنن و توجهی به اینکه چرا این بازی شروع شده نگاهی نمی اندازن ؟؟؟ اتش را با بنزین خاموش نمی کنن

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی