ارسال به دیگران پرینت

مار | مار پیتون | قربانی مار پیتون

مادر بزرگ پیر توسط مار پیتون ۷ متری زنده زنده خورده شد + ویدئو

مار پیتون ۷ متری یک مادربزرگ را زنده زنده خورد! + فیلم

یک مادربزرگ در اندونزی پس از رفتن به جنگل برای جمع آوری کائوچو توسط یک مار پیتون ۷ متری زنده زنده خورده شد .

جهرا، ۵۴ ساله، جمعه شب در جنگلی نزدیک خانه خود در استان جامبی، در جزیره غربی سوماترا ناپدید شد. مردم محلی گروه‌های جستجو را فرستادند و دو روز بعد یک مار بزرگ را در جنگل با شکم متورم پیدا کردند و وقتی آن را باز کردند جسد زن را در داخل پیدا کردند.

آنتو، رئیس روستای جارا که - مانند بسیاری از اندونزیایی‌ها - فقط از یک نام استفاده می‌کند، گفت که  مار پیتون  احتمالاً او را با عضلات خود خفه کرده و سپس خورده است.

وی افزود که مادربزرگ احتمالاً در یک مصیبت دردناک کشته شده که ممکن است دو ساعت طول بکشد.

جهرا اواخر روز جمعه ناپدید شد، قبل از اینکه مردم محلی یکشنبه مار را پیدا کردند، شکم مار را باز کرده و جسد زن را در داخل پیدا کردند.

مار پیتون با استفاده از بدن قدرتمندش در سریع‌ترین زمان ممکن به دور او پیچیده و فشار‌های زیادی بر بدنش وارد کرده تا زمانی که قادر به نفس کشیدن نبود. پس از خفگی، او را بلعیده است.

زن گمشده در شکم مار پیتون پیدا شد

هضم کامل یک وعده غذایی به این اندازه ممکن است هفته‌ها طول بکشد و بدن جهرا پس از بریدن مار تا حد زیادی دست نخورده به نظر می‌رسد، از جمله لباس هایش.

آنتو، رئیس روستای جارا گفت: مقتول روز جمعه برای جمع آوری کائوچو از درختان رفته بود. خانواده وی سپس ناپدید شدن او را به مقامات محلی گزارش کردند و از آن زمان جستجو در حال انجام است.

وی افزود: ساکنان مار پیتون غول پیکر را کشتند و شکمش را باز کردند. همه شگفت زده شدند. معلوم شد زنی که ما دنبالش بودیم در شکم مار بود.

این اولین مورد بلعیده شدن مردم توسط پیتون‌های غول پیکر در اندونزی نیست. در مارس ۲۰۱۷، مردم یک روستای دورافتاده در جزیره سولاوسی، شکم یک مار پیتون غول پیکر را بریدند، زیرا مشکوک بودند که یکی از ساکنان روستا را بلعیده است. قربانی سالوبیرو ۲۵ ساله بود که در شکم مار پیدا شد.

در سال ۲۰۱۸، زنی در جزیره مونا (در استان سولاوسی) نیز هنگام بازدید از مزرعه ذرت در نزدیکی خانه خود توسط یک مار پیتون ۷ متری بلعیده شد.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • حسین ارسالی در

   فیلم برداری افتضاحی بود هیچ چیزی دقیق مشخص نبود ب هر حال صحنه. وحشتناکی است زمانی که یک مار بزرگ ب دور یک انسان بپیچد تصورش هم وحشت زده میکند انسان ها را ولی داعشی ها و اغتشاشگران از این مار هم وحشتناکترند ،

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی