ارسال به دیگران پرینت

مسابقات جام جهانی | پخش زنده مسابقات جام جهانی از صدا و سیما

پخش زنده جام جهانی از صدا و سیما ایران | بلاخره توافق کردند

پخش زنده جام جهانی قطر از صدا و سیمای ایران بدون دردسر/ صدا و سیما و "بین" توافق کردند

 پخش زنده مسابقات جام جهانی از صدا و سیما

سفیر ایران در قطر از توافق صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با مجموعه " Bin Media Group " برای پخش زنده مسابقات جام جهانی خبر داد.
در شرایطی که پخش مستقیم مسابقات جام جهانی برای فوتبال دوستان ایرانی در هاله ای ابهام قرار داشت، حمید دهقانی سفیر ایران در قطر با انتشار یک توییت، از توافق صداوسیما با شرکت دارنده و فروشنده حق پخش مسابقات جام جهانی قطر داده است.
سفیرایران در توییتش نوشته است:" بالاخره امروز بعد از چند هفته تلاش و دو روز مذاکره مستقیم، صدا وسیما و مجموعه " Bin Media Group "  توافق کردند تا بازی های جام جهانی از صدا و سیما به صورت مستقیم پخش شود."
به نظر می رسد صداوسیما برای اولین بار پس از سالها تصمیم گرفته تا حق پخش این مسابقات را خریداری کند و فوتبال دوستان ایرانی می‌توانند سه دیدار تیم ملی در این تورنمنت را با بهترین کیفیت تماشا کنند.
در سالهای گذشته فوتبالهای اروپایی در لیگهای مختلف، جام های ملتهای قاره ای و جام جهانی و رقابتهای مقدماتی تورنمنت هایی که گفته شد، به صورتهای مختلف پخش می شد که در نهایت منجر به شکایت های بین المللی از صدا و سیما می شد و پرونده های زیادی در این باره در عرصه بین الملل برای صداوسیما تشکیل شده بود و حتی بعضا منجر به جریمه هایی هم می شد.
امسال صدا و سیما تصمیم گرفته حق پخش بازیها را با توافق بخرد و برای بینندگان داخل ایران پخش کند. باید دید جزییات این توافق چه زمانی اعلام خواهد شد.

منبع: فوتبالی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی