ارسال به دیگران پرینت

مایکل جکسون | مرگ مایکل جکسون | همسر مایکل جکسون

ادعاهای جدید همسر مایکل جکسون درباره مرگ نابهنگام این خواننده + جزئیات باورنکردنی

بر اساس ادعاهای جدید همسر مایکل جکسون مرگ نابهنگام این خواننده بخاطر تجویز داروهای دکتر زیبایی اش بوده است.

تازگی ادعاهای جدیدی از سوی دبی رو، همسر مایکل جکسون درباره مرگ نابهنگام او در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است.

گمان می‌رود این تراژدی به دلیل مصرف بیش از حد داروی پروپوفول (Propofol) رخ داده باشد. دبی رو، دکتر آرنولد کلین متخصص پوست سابق را برای معتاد کردن جکسون به این داروهای تجویزی سرزنش می‌کند.

مردی که مسئول تغییر ظاهر کامل مایکل جکسون طی دهه ها از یک آفریقایی آمریکایی به یک سفیدبرفی بود، دکتر آرنولد کلاین (Dr. Arnold Klein) نام داشت.

او در دوران اوج قدرت خود به عنوان پادشاه بوتاکس شناخته می‌شد و در سال ۲۰۱۵ در سن ۷۰ سالگی درگذشت.

ردپای «پادشاه بوتاکس» در مرگ مایکل جکسون خواننده معروف

اما چرا امروز او را با مرگ پادشاه موسیقی پاپ مرتبط می‌دانند؟ به تازگی ادعاهای جدیدی از سوی دبی رو، همسر سابق مایکل جکسون درباره مرگ نابهنگام او در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است.

گمان می‌رود این تراژدی به دلیل مصرف بیش از حد داروی پروپوفول (Propofol) رخ داده باشد. دبی رو، دکتر آرنولد کلین متخصص پوست سابق را برای معتاد کردن جکسون به این داروهای تجویزی سرزنش می‌کند.

آیا دکتر کلین مسئول مرگ مایکل جکسون است؟

در مستند جدید شبکه فاکس به نام «چه کسی واقعا مایکل جکسون را کشت؟» همسر سابق مایکل جکسون در مورد موثر بودن دکتر کلین در اعتیاد مایکل جکسون به داروهای تجویزی سخن می‌گوید.

دمرول (Demerol) یکی از مسکن های اصلی است که پادشاه موسیقی پاپ مصرف می‌کرد و دکتر کلین سعی داشت پس از مرگ جکسون از خود در برابر اتهام در دست داشتن در تجویز این دارو دفاع کند.

کلین جدا از اینکه متخصص پوستی بود که مایکل جکسون را معالجه کرد، تلویحا در یک مصاحبه به این اشاره کرد که برای به دنیا آمدن فرزندان این هنرمند از اسپرم اهدایی او استفاده شده است.

پس از مرگ مایکل جکسون، کلین ادعا کرد که به خاطر مرگ این ستاره پاپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته و تهدید شده که زندگی‌اش را ویران می‌کنند. بر اساس گزارش مرگ آرنولد کلین، او به مرگ طبیعی درگذشت.

این مستند جدید او را بار دیگر در کانون توجهات قرار داده و احتمالا به عنوان یک مقصر احتمالی معرفی می‌کند. یا حداقل او را به‌طور غیرمستقیم مسئول رابطه مرگ مایکل جکسون با داروهای تجویزی می‌داند.

منبع: برترین ها
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی