ارسال به دیگران پرینت

جرارد پیکه | جدایی جرارد پیکه و شکیرا | شکیرا

بلایی که سر پیکه بعد شکیرا آمد | ناراحتی والدین نامزد پیکه از رابطه دخترشان!

والدین چیا از اخبار پیرامون رابطه پیکه با دخترشان خوشنود نیستند و تصمیم گرفته‌اند خود را معرفی نکنند و از همه می‌خواهند تا به حریم خصوصی آن‌ها احترام بگذارند.

بلایی که سر پیکه بعد شکیرا آمد | ناراحتی والدین نامزد پیکه از رابطه دخترشان!

والدین چیا از اخبار پیرامون رابطه جرارد پیکه با دخترشان خوشنود نیستند و تصمیم گرفته‌اند خود را معرفی نکنند و از همه می‌خواهند تا به حریم خصوصی آن‌ها احترام بگذارند.

 

جرارد پیکه با دختری بسیار جوانتر از خود در ارتباط است و والدین دختر از حواشی پیش آمده ناراحت هستند.

نام جرارد پیکه از زمان جدایی از شکیرا در ماه ژوئن، هنوز از تیتر اخبار خارج نشده است. ابتدا به دلیل پایان رابطه ۱۲ ساله از ستاره کلمبیایی، و اکنون به دلیل موقعیتش در بارسلونا و همچنین این واقعیت که نامزد جدیدش «کلارا چیا مارتی» بسیار جوانتر از خودش است.

پیکه ۳۵ ساله پس از جدایی از شکیرا با دختری ۲۳ ساله در رابطه است. برای همه خیلی تعجب‌آور بود که پیکه با وجود جدایی پر سر و صدایش از شکیرا با چه سرعتی وارد رابطه جدیدش شده و آن را به همه اعلام کرده است.

حالا برخی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند که والدین چیا از اخبار پیرامون رابطه جرارد پیکه با دخترشان خوشنود نیستند و تصمیم گرفته‌اند خود را معرفی نکنند و از همه می‌خواهند تا به حریم خصوصی آن‌ها احترام بگذارند. آن‌ها از اینکه این رابطه دائماً خبرساز می‌شود و ممکن است آرامش خانواده را مختل کند ناراحت هستند.

مادر چیا کارمند اداری است و پدرش صاحب یک شرکت حقوقی است و از طرفداران پیکه است و باور دارد که او رئیس بعدی بارسلونا خواهد شد.

 

منبع: خبر ورزشی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی