ارسال به دیگران پرینت

نان | درست کردن نان | تهیه نان با بستنی

با بستنی نان درست کنید| تهیه نان فقط با دو ماده خوراکی

نان پختن آن‌قدر لذت‌بخش است که می‌توان در هر شرایطی و با اضافه کردن هر ماده غذایی نان پخت. کشورهای مختلف نان‌های گوناگونی دارند

با بستنی نان درست کنید| تهیه نان فقط با دو ماده خوراکی

نان پختن آن‌قدر لذت‌بخش است که می‌توان در هر شرایطی و با اضافه کردن هر ماده غذایی نان پخت. کشورهای مختلف نان‌های گوناگونی دارند. بعضی از نان‌ها طعم‌دار هستند و برخی دیگر تنها با چند ماده ساده پخته می‌شوند. اما نان در هر شرایط و با هر طعمی محبوب‌ترین غذای مردم دنیاست.

ما در اینجا دستور پخت نان سریع با دو ماده غذایی را به شما آموزش می‌دهیم. این نان می‌تواند هر طعمی داشته باشد. چرا؟ چون یکی از مواد آن بستنی آب شده است و می‌توانید از هر طعم بستنی که دوست دارید استفاده کنید. پس وقت آن است که بستنی را آب کنیم و نان بپزیم.

از شکلات گرفته تا وانیل و کره و توت فرنگی می‌توانید استفاده کنید تا نان درست کنید. تنها نکته این است که بستنی باید پرچرب باشد. بستنی بدون چربی یا کم چرب را برای یک وقت دیگر نگه دارید.

زمان آماده سازی: 30 دقیقه برای آب شدن بستنی

زمان پخت: یک ساعت

زمان کل: یک ساعت و نیم

مواد مورد نیاز:

3 فنجان بستنی (پرچرب)

دو و یک‌چهارم فنجان آرد ورآمده

طرز تهیه:

بستنی را در ظرفی بریزید و بگذارید آب شود و به دمای محیط برسد. آرد را به بستنی اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. خمیر را در قالب نان چرب شده بریزید. در فر از قبل گرم شده با دمای 350 درجه فارنهایت به مدت حدود یک ساعت یا تا زمانی که خلال دندان تمیز بیرون بیاید اجازه دهید که نان پخته شود. 

پس از اینکه نان پخت آن را از فر بیرون بیاورید و اجازه دهید تا کمی سرد شود. سپس آماده نوش جان کردن است. به این ترتیب شما تنها با استفاده از دو ماه خوراکی ارزان و قابل دسترس می‌توانید برای خود و خانواده‌تان نان بپزید و از طعم بی‌نظیر آن لذت ببرید.

(استفاده از مطالب اختصاصی 55آنلاین بدون ذکر منبع ممنوع است.)

منبع: ۵۵آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی