ارسال به دیگران پرینت

تجاوز | تجاوز به دختر جوان | تجاوز به دختر نقاش | تجاوز به دختر جواندتوسط پسر داروساز

تجاوز به دختر جوان | از لاغری دختر نقاش تا تجاوز به دختر ساده+ جزئیات

چند روز قبل مردی راهی اداره پلیس پایتخت شد و خبر از گم شدن دخترش داد. او گفت: دختر ۲۵ساله ام دانشجوی رشته نقاشی است. از وقتی کرونا شایع شده، اکثر اوقات در خانه است و به صورت مجازی در کلاس های دانشگاهش شرکت می کند اما از روز گذشته که برای خرید دارو از خانه بیرون رفت دیگر برنگشت

تجاوز به دختر جوان | از لاغری دختر نقاش تا تجاوز به دختر ساده

چند روز قبل مردی راهی اداره پلیس پایتخت شد و خبر از گم شدن دخترش داد. او گفت: دختر ۲۵ساله ام دانشجوی رشته نقاشی است. از وقتی کرونا شایع شده، اکثر اوقات در خانه است و به صورت مجازی در کلاس های دانشگاهش شرکت می کند اما از روز گذشته که برای خرید دارو از خانه بیرون رفت دیگر برنگشت.او ادامه داد: موبایلش خاموش بود و همین باعث شد که نگرانی ما بیشتر شود. در این مدت همه جا را به دنبال او گشتیم ولی هیچ کس از دخترم خبر نداشت.

تجاوز به دختر جوان

با اظهارات این مرد پرونده ای تشکیل و با دستور بازپرس دادسرای جنایی تهران، تحقیقات برای یافتن ردی از دختر گمشده آغاز شد. چند روز بعد اما دختر جوان درحالی که نیمه بیهوش بود در حاشیه تهران پیدا و به بیمارستان منتقل شد. آنطور که مشخص بود خانواده‌ای سوار بر خودرو در حال عبور از منطقه خلوت و بیابانی بودند که چشمشان به دختر جوان افتاده و او را به بیمارستان منتقل کرده بودند. در این شرایط تیمی از مأموران راهی بیمارستان شدند و به تحقیق از دختر نقاش پرداختند.او گفت: مدتی قبل یکی از همکلاسیان دانشگاه مرا عضو یک گروه تلگرامی کرد که در آنجا با جوانی به نام مهران آشنا شدم. اوایل رابطه ما فقط در حد چت در تلگرام بود تا اینکه یک روز مهران به من زنگ زد و قرار ملاقات گذاشت. به دیدنش رفتم و مهران در نخستین قرار به من ابراز علاقه و موضوع خواستگاری را مطرح کرد.پس از آن ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه یک روز مهران به من زنگ زد و گفت من اضافه وزن دارم و باید لاغر شوم. می گفت هم خودش و هم مادرش از عروس چاق خوششان نمی آید. دختر جوان ادامه داد: من باید وزن کم می کردم و همین باعث شد که به تکاپو بیفتم و حتی نزد یک پزشک تغذیه رفتم و متوجه شدم ۱۵کیلو اضافه وزن دارم. پزشک تغذیه برایم دارو نوشت و یک رژیم غذایی داد اما به اندازه کافی لاغر نشدم. برای رسیدن به وزن ایده آل باید خیلی صبر می کردم تا اینکه با پسر داروفروشی به نام ایرج آشنا شدم.

سرقت و تجاوز

دختر نقاش مدعی بود که ایرج به بهانه فروش داروهای لاغری او را فریب داده و معتاد به شیشه کرده است. او توضیح داد: ایرج در یک داروخانه کار می کرد و از یکی از دوستانم شنیده بودم که داروهای لاغری می فروشد. روزی که به داروخانه رفتم، وی گفت که داروساز است و در رشته داروسازی درس می خواند. او با چرب زبانی اعتمادم را جلب کرد و گفت دارویی می شناسد که در مدت کوتاه لاغر خواهم شد. او حتی تصاویر افرادی را نشانم داد که می گفت با مصرف این دارو و قرص های لاغری در مدت زمان کوتاهی لاغر شده اند.او ادامه داد: با دیدن عکس ها تصمیم گرفتم داروهای لاغری وی را امتحان کنم. در مدتی کوتاه متوجه تغییرات شدم و تصمیم گرفتم بار دیگر از او قرص و دارو بخرم. روز حادثه به ایرج زنگ زدم و او نشانی باغی در اطراف تهران را به من داد و گفت برای تحویل دارو به آنجا بروم. من هم بی خبر از همه جا راهی آنجا شدم. پس از ورود به باغ او به من حمله کرد و با چوبدستی کتکم زد. بعد از آن آمپولی به من تزریق کرد که از هوش رفتم. چشمانم را که باز کردم داخل اتاقی زندانی بودم. دست و پایم با طناب بسته شده بود و ایرج با تهدید به من تجاوز کرد و پول ها و طلاهایم را دزدید.دختر نقاش گفت: او چند روز مرا در این اتاقک زندانی و از من سوءاستفاده کرد تا اینکه یک روز که از باغ خارج شده بود، به سختی طناب دست و پایم را باز کرده و از آنجا فرار کردم. اما به دلیل تزریق آمپول بیهوشی بی رمق بودم و وقتی خودم را به کنار جاده رساندم از هوش رفتم. پس از آن متوجه شدم که خانواده ای مرا نجات داده و به بیمارستان منتقل کرده اند.دختر جوان می گفت که داروهایی که ایرج به عنوان قرص لاغری به او می داده مخدر شیشه بوده و همین باعث شد که وی به شیشه معتاد شود. مأموران با شنیدن اظهارات دختر جوان، راهی باغ موردنظر شدند و دریافتند که ایرج در آنجا کار می کرده و بعد از فرار دختر جوان از آنجا گریخته و کسی از مخفیگاهش خبر ندارد. هم اکنون جست و جو برای شناسایی مخفیگاه این مرد ادامه دارد تا با دستگیری او اسرار این پرونده فاش شود.

 

منبع: منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی