ارسال به دیگران پرینت

یارانه نقدی | حذف یارانه نقدی | کالابرگ الکترونیک

آخرین خبر درباره حذف یارانه نقدی | زمان ورود کالابرگ الکترونیکی مشخص شد

احسان خاندوزی وزیر اقتصاد از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به جای یارانه در برخی از استان‌های کشور به صورت پایلوت خبر داد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: با تصویب کالابرگ الکترونیک در هیات دولت تا پایان سال شاهد اجرای آن در کشور خواهیم بود.

احسان خاندوزی در گفت‌وگو با خبرنگاران در ارومیه، از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به جای یارانه در برخی از استان‌های کشور به صورت پایلوت خبر داد و گفت: با تصویب کالابرگ الکترونیک در هیات دولت تا پایان سال  شاهد اجرای آن در تمامی استان‌های کشور خواهیم بود.

وی افزود: تدوین سیاست‌های کالابرگ الکترونیک جزو مصوبات مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۱ ذیل بودجه است  که با جدیت از طرف وزارت رفاه پیگیری می‌شود.

به گفته وزیر اقتصاد و دارایی، در بعد فنی نواقصی در این طرح وجود داشت به طوری که اطلاعات و داده‌های خریدباید تطبیق داده می‌شد و هنچنین ایرادات سیاستی که تمامی آنها مرتفع شده است.

وی افزود: در شهریور ماه وزارت رفاه پیشنهاد نهایی را که در کل کشور از سوئیچ کالابرگ الکترونیک استفاده کنیم به هیات دولت می‌آورد و با تصویب نهایی تا پایان امسال در کشور شاهد اجرای آن خواهیم بود.

منبع: ایلنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   سلام شما چطور اینقدر راحت از حذف یارانه نقدی حرف میزنید مگر نمیدونید خیلی از مردم با یارانه نقدی اجاره خونه میدن دکتر میرن چطور میتونید آخرین امیدمونو قطع کنید

  • سردار ارسالی در

   هرروز یک مسخره بازی.....دست از سرمان بردارید....برید جلوی فساد مسئولان بگیرد هزار برابر یارانه مردمه

  • ناشناس ارسالی در

   در دهک بندی ،به خانواده هایی که چند فرزنددانشجو ومحصل دارند اصلا توجهی نشد ومتاسفانه در ثبت اعتراض هم جایی برای ارائه مستندات مخارج وهزینه تحصیلی وجود ندارد ویک طرفه اقدام به قطع یارانه شده است مگر می شود یک خانواده با 5 نفر دانشجو ومحصل وبا این هزینه های سرسام آوریارانه شان قطع شود؟هزینه ها را بر اساس زمان کرونا که دانشگاهها ومدارس تعطیل یا غیر حضوری بوده حساب کردند ویارانه را در زمان حضوری بودن قطع کردند چرا به هزینه تحصیلی فرزندان خانواده ها توجهی نشد؟

  • مسئولین فساد گر ارسالی در


   کمبود اب در حالی که اب شرب کویت را همین مسئولین صادر کرده و صرف خوش گذرانی خود میکنند

  • شریف مولودی ارسالی در

   ما یارانه نقدی مبخوایم

  • ناشناس ارسالی در

   اینهای که‌ میگن کالابرگ بدهیم میخواهند کشور را به آشوب بکشند چون میدانند90دصدمردم یارانه نقدی میخواهندمن که‌ درآمدی ندارم یارانه نقدی قدبشه دیکه زندگی کردن برامون فایده نداره

  • فاطمه ارسالی در

   یارانه نقدی بهتر منی که شوهرم کارگر مگه خرج خونه میشه نقدی بهتر حداقل یه سری وسایل خونه رو میخریم

  • ناشناس ارسالی در

   مابایارانه‌اجا ه‌خونه‌میدیم‌خرج‌مدرسه‌بچه‌هامون‌میکنیم‌ من مگر ماهی چقدر روغن شکر میخوام بخورم بزارید مردم که مثل ما مستجرن‌بیکارن‌ بااین‌یارنه‌رنگیشون‌بکنن‌

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی