ارسال به دیگران پرینت

تجاوز | تجاوز جنسی | تجاوز به زن همسایه پس از مصرف مواد مخدر | تجاوز به زن شوهردار

تجاوز باورنکردنی و بی شرمانه به زن شوهر دار جلوی چشم فرزندانش | مرد متجاوز که بود ؟

مرد متهم که متولد سال ۶۵ است، نیز ابراز پشیمانی کرد و گفت: باز هم می‌گویم من قبول دارم به خانه زن جوان رفتم و او را اذیت کردم، حتی گوشی تلفن و ۲۰ هزار تومان پول نقد را هم دزدیدم، اما تجاوز نکردم. من معتاد بودم، حالا که در زندان هستم، مدتی است که ترک کرده‌ام و دیگر مواد مصرف نمی‌کنم.

ماجرای تجاوز به زن شوهردار در مقابل فرزندش چیست ؟

ماجرای تجاوز به زن شوهردار از اینجا آغاز شد که : دو زن که در پرونده هایی جداگانه مدعی شدند مورد تعرض قرار گرفته اند، با شکایت به قضات دادگاه کیفری استان تهران دادخواهی کرده و جزئیات واقعه را توضیح دادند.

در اولین پرونده که در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد، زنی متولد سال ۷۵ درحالی که همچنان درگیر وحشت و آسیب بعد از این تعرض است، گفت: هنوز به حالت عادی برنگشته ام. با اینکه چندین ماه از حادثه گذشته، اما زندگی عادی ندارم و حالم بد است.

این زن اوایل سال جاری با پلیس تماس گرفت و گفت: زنگ در خانه به صدا درآمد. مردی پشت آیفون بود که صورتش مشخص نبود. او گفت: برای نوشتن قبض برق آمده است. من در را باز کردم، یک دفعه به داخل خانه حمله کرد. سعی کردم در را ببندم. زورم نرسید، به او گفتم هرچه می خواهی بردار و برو. اول، چون صورتش پوشیده بود، او را نشناختم، اما بعد فهمیدم مردی است که در همسایگی ما زندگی می کند.

این زن درباره تجاوز به زن شوهردار توضیح داد او به سمت من آمد و گفت: می خواهد با من رابطه داشته باشد. من مقاومت کردم و گفتم از خانه من بیرون برود. چاقو کشید و مرا تهدید کرد، گفتم حتی اگر مرا بکشی، اجازه نمی دهم به من تعرض کنی. فرزند دوساله ام خواب بود. به طرف او رفت و چاقو را به سمت بچه ام گرفت و گفت: اگر باز هم مقاومت کنی، بچه ات را می کشم. وقتی این کار را کرد، من هم چاره ای به جز تسلیم نداشتم.

این زن درحالی که به شدت گریه می کرد، گفت: فقط روی فرزندم که خواب بود یک چادر انداختم و بعد مرد همسایه به من تعرض کرد.

بعد از شکایت این زن و به دستور بازپرس، او به پزشکی قانونی معرفی شد. متخصصان تأیید کردند آثاری از تعرض روی بدن او وجود دارد، اما تجاوز به معنای قانونی آن صورت نگرفته است.

بلافاصله متهم بازداشت شد. او از همان ابتدای دستگیری تجاوز به زن شوهردار را قبول کرد و گفت: من شیشه کشیده و از حالت عادی خارج شده بودم، به همین دلیل هم دست به چنین کار وحشتناکی زدم.

متهم که همسر نیز دارد، گفت: من زن جوان را می شناختم، اما اصلا نسبت به او نظر بدی نداشتم. روز حادثه در خانه ام شیشه کشیدم و از حالت عادی خارج شدم، اصلا قصدم این نبود که به کسی تجاوز کنم، فقط به خاطر شیشه از حالت عادی خارج شده بودم. وارد خانه زن جوان شدم و آن اتفاق هولناک افتاد. البته من به او تجاوز نکردم، اما قبول دارم تعرض اتفاق افتاد.

با بازداشت این مرد و شکایت زن جوان پرونده با توجه به مطرح شدن موضوع تجاوز به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. یک بار دیگر زن جوان جزئیات را توضیح داد و خواستار مجازات متهم شد.

مرد متهم که متولد سال ۶۵ است، نیز ابراز پشیمانی کرد و گفت: باز هم می گویم من قبول دارم به خانه زن جوان رفتم و او را اذیت کردم، حتی گوشی تلفن و ۲۰ هزار تومان پول نقد را هم دزدیدم، اما تجاوز نکردم. من معتاد بودم، حالا که در زندان هستم، مدتی است که ترک کرده ام و دیگر مواد مصرف نمی کنم.

سپس مرد جوان توبه نامه ای را به دادگاه ارائه داد و خواستار بخشش شد، اما زن گفت: از شکایتش صرف نظر نمی کند. با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم گیری دراین باره وارد شور شدند.

منبع: منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   فقط باید شوهر این زن به زن ان نامرد متجاوز تجاوز کند تا درس عبرت شود

  • محمد عیسی شیرشکن ارسالی در

   بیچاره حالش خوب نبوده حالا مگر ماست است که توجه بشنکه از حالت دربیاید ۷وب میشه

  • 57 ارسالی در

   ابرو خرکیدنی یابخشیدنی نیت که با یک کلمه من مواد مصرف کردم بی خیال شوید

  • هادی ارسالی در

   متأسفانه الآن تا کسی خلاف میکنه اعلام میکنه من شیشه کشیدم نفهمیدم شاید بعضی از وکلا هم بابت حق الزحمه این توصیه را به مجرم بکنند بهرحال اینا باید تنبیه بشن کسی با زن خودش اینکاررو می‌کرد باز هم میگفت طرف شیشه کشیده نمیدونسته چکار میکنه چه شیشه بکشه یا نکشه نباید در مجازات تاثیر بگذاره

  • احمدرضاشهسواری ارسالی در

   سلام من هم شیشه میکشم خیلی ها را میشناسم که شیشه میکشند ولی این که برن به کسی کاری بکند این مرد بی شرف وبی ابرو بود که به زن مردم تجاوزکرد باید با همچین اشخاصی یک راه داردشیشه نوشابه را..‌‌‌‌‌...تادرسی.بشود .

  • ح ارسالی در

   به نظر من هر کسی که بازار وارد خانه کسی شود چه کاری بکند یا نکند ورود به عنف میباشد وان فرد باید مجازات شود وقانون نباید ساده از این مسئله گذر کند این نمی‌شود که هرکی دلش خواست برود وبا آبروی دیگری بازی کند بعد دادگاه اورا بدون مجازات آزاد کند باید آن شخص را به سزای حالی که کرده ده برابر زجر بکشه تا دیگر همچنین گوهی نخورد من بودم کاری میکردم که تا آخر عمر تواند وصالی انجام دهد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی