ارسال به دیگران پرینت

گوهر خیراندیش | ازدواج گوهر خیراندیش | همسر گوهر خیراندیش

ماجرای ازدواج گوهر خیراندیش | همسر گوهر خیراندیش کیست؟

گوهر خیراندیش بازیگر با سابقه و خوب سینما و تلوزیون حاشیه تازه ساخت.

ماجرای ازدواج گوهر خیراندیش | همسر گوهر خیراندیش کیست؟

​همسر گوهر خیراندیش کیست؟

گوهر خیراندیش  بازیگر با سابقه و خوب سینما و تلوزیون است . گوهر خیراندیش با بازی در سریال هیولا جنجال زیادی به پا کرد . مخاطبان نظرات متفاوتی در مورد ازدواج شخصیت گوهر خیراندیش با یک جوان در سریال هیولا دادند .

گفتگو با گوهر خیراندیش درباره همسرش

گوهر خیر اندیش از بازیگران قدیمی و صاحب نظر سینما و تلویزیون ایران میباشد که کارهای بسیار فراوانی انجام داده که به نوبه ی خودش همه خوب بوده و استقبال زیادی شده از کارهای او.

گوهر خیراندیش، بازیگر نقش پذیر و منعطفی است که حضور پررنگش در چند دهه در نقش هایی چون جمیله گدا در سریال «سفر سبز»، قدسی در سریال «میوه ممنوعه»، مهندس گوهری در «مکس»، هاجر جنگ زده در «بانو»، مادر بزرگ اشراف زاده در «نان، عشق و موتور 1000»، همسر عامی و مهربان در «دایره زنگی»، زن جنوبی در «ارتفاع پست» و... بخشی از خاطرات جمعی همه ما را تشکیل می دهد.

او بر خلاف خیلی از بازیگران زن، بارها با پذیرفتن گریم های عجیب و سنگین روی صورتش نشان داده عاشق هنر بازیگری است.

گوهر خیراندیش همسر مرحوم جمشید اسماعیل خانی

کلا بیشتر نقش های شما متفاوت و نامتعارف بوده؛ از همسر عامی و مهربان «دایره زنگی» گرفته تا جمیله گدای عجیب و غریب سریال «سفر سبز» و... که بخشی از دلیل این تفاوت هم به گریم های سنگینی برمی گردد که برخلاف بعضی از بازیگرها با رضایت به آن تن می دهید. به نظر می رسد با این انتخاب ها و البته گریم ها به نوعی قصد دارید سنت بازی در یک ژانر و شکل ثابت را برای بازیگری بشکنید؟

شما به بنده لطف دارید، ممنون از توجه و دقت شما. استادم جناب عبدالله اسکندری (چهره پرداز مطرح ایرانی) همیشه به من می گفتند تو از این که گریم را روی صورتت می پذیری ما را به شوق می آوری. این چالش بین من و گریمور، من و بازی، من و کارگردان، من و نقش و... را همیشه دوست داشتم.

پیش آمده بود که آقای اسماعیل خانی با ایفای نقشی از جانب شما مخالفت کنند، اما شما اصرار به بازی آن نقش داشته باشید؟

 

منبع : rasadeghtesadi
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه