ارسال به دیگران پرینت

قتل کودک ۶ ساله

قتل کودک 6 ساله با شکنجه پدر | هم دستی نامادری سنگدل در قتل کودک

قتل هولناک کودک 6 ساله توسط پدرش! یک ماه قبل پسربچه‌ای توسط پدر و نامادری به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد و سه هفته بعد فوت کرد.

قتل  هولناک کودک 6 ساله توسط پدرش! یک ماه قبل پسربچه‌ای توسط پدر و نامادری به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد و سه هفته بعد فوت کرد. درحالی که معاینه اولی پزشکی حکایت از خونریزی داخل شکم داشت و همچنین آثار سوختگی روی دستش بود، موضوع به گزارش مأموران کلانتری رسید و تحقیقات در پرونده آغاز شد.ش شواهد نشان میدهد که دلیل فوت کودک  قتل  است! در ادامه این مطلب جریان دردناک  قتل  کودک 6 ساله را می توانید بخوانید.

 موضوع در دستور کار محمد وهابی بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و پدر و نامادری به عنوان مظنونان پرونده بازداشت شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد پدر در ابتدا به پرستاران گفته بود که فرزندش قرص برنج خورده است اما پدر کودک در جریان تحقیقات این حرف را انکار کرد و تناقض‌گویی‌ها سبب شد که ظن مأموران به وی بیشتر شود.

در نهایت پدر این کودک به ضرب و جرح منجر به قتل اعتراف کرد اما مشخص شد که نامادری در این حادثه نقشی نداشته است. حتی مادر کودک اظهار کرد که رابطه فرزندش با نامادری خوب بوده و همیشه درخصوص موضوعات مربوط به کودک در واتساپ با هم در تماس بوده‌اند.

در ابتدای تحقیقات نامادری گفته بود که همسرش گاهی پسربچه را تنبیه می‌کرد و در نهایت پدر کودک در اقرار به ضرب و جرح منجر به قتل گفت: چند بار به فرزندم هشدار داده بودم که در خانه دستشویی نکند اما باز هم او بی اعتنا بود برای همین او را تنبیه کردم؛ البته چند روز قبل هم با اسکوتر زمین خورد و دسته آن به شکمش ضربه زده بود. آثار سوختگی هم به علت این است که قاشق داغ روی دستش گذاشتم.

پدر این کودک درحالی به اتهام قتل فرزند خود بازداشت شد که نامادری نیز در جریان تحقیقات اظهار کرد چند روز قبل از حادثه کودک خردسال با اسکوتر زمین خورده بود. تحقیقات پلیسی نشان از آن دارد که پدر سنگدل در کرج سابقه آزار کودک خود را داشته و بهزیستی نیز از این مرد شکایت کرده بود. رسیدگی به پرونده در جریان تحقیقات ادامه دارد.

 
منبع: ویکی گردی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • اکبر ارسالی در

   برپدرت لعنت بی همه کس

  • اکبر ارسالی در

   این سنگدل بی پدرومادرراسنگسارکنیددرملاعام

  • ناشناس ارسالی در

   این بچه های معصوم چه گناهی دارن که از بی امنی وفقر ملت دارن قربانی میشن خیلی خیلی متاسفم داره بی امنی درکشور بیداد می‌کند ورزانه شاهده صدها حادثه نارحت کننده در کشور هستیم که درکل دنیا خبرش داره پخش میشه خواهشمندم به فکر زندگی ورفاهه ملت باشید تا این بی امنی وشاهد این همه حادثه‌ هولناک نباشیم

  • ندا ارسالی در

   یا امام زمان آخه بچه ۶ ساله چه جوری از خودش دفاع کنه این پدر یا مادر رو باید به بدترین شکل مجازات کنند اون هم جلوی چشم مردم تا برای یه عده هم درس عبرت بشه وقتی فکرش هم می کنم چون خودم هم بچه ۶ ساله دارم به قران تمام بدنم می لرزه

  • فریبا ارسالی در

   خداوند شر اینطور پدر مادری رو کم کنه .
   الهی بمیرم این طفل معصوم چه گناهی کرده .بی شرف بی وجدان خدا لعنتتون کنه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه