ارسال به دیگران پرینت

سود سهام عدالت | اطلاعیه مهم

همه چیز درباره واریز سود سهام عدالت | اطلاعیه مهم

بر اساس این، مشمولین سهام عدالتی که یکی از علل فوق شامل آنها می‌شود باید برای رفع و اصلاح این مغایرت‌ها اقدام کنند

مشمولان سهام عدالت که سود سهام عدالت سال مالی ۱۳۹۹ را دریافت نکرده اند، اطلاعات بانکی خود را ویرایش کنند.

این اطلاعیه آمده است: این مشمولان باید برای درج و ثبت شماره شبای معتبر بانکی در سامانه سجام به آدرس https://www.sejam.i یا در سایت سهام عدالت به نشانی https://sahamedalat.ir مراجعه کنند تا سود سهام عدالت برای آنها واریز شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که علاوه بر شماره شبای نامعتبر، «حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت» از مهم‌ترین عللی است که باعث شده تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

بر اساس این، مشمولین سهام عدالتی که یکی از علل فوق شامل آنها می‌شود باید برای رفع و اصلاح این مغایرت‌ها اقدام کنند تا در مراحل آتی سود سهام عدالت به حساب این افراد واریز شود.

 

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • بهمن یوسفی کارانا ارسالی در

   سلام خسته نباشید ببخشید پس چرا هرروز میگید الان آ روزی که اعلام کرده‌اند مایه د. خانواده پدر و مادر و همسرم وخودم نه سود فروختم ندادنوهرسه نفردیگه بیچاره‌ها تمام کارهای که اعلام کردید به هر صورت به کسی که خواستیدبه هرجایی دادیم پس چرا هرروز میگفتی اما به هر حال ما وهم ودرک کنید مامستاجریم بخدا نداریم نوت بخرییم زحمت بکشید تا حالا دقت کردین چندنفرچشم به راه گرفتن هستن میگید امسب هیچی فردا هیچی خداشاهده خداگواه خوش میاد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه