ارسال به دیگران پرینت

یارانه | واریز یارنه

برداشت یارانه تیرماه از امشب

یارانه نقدی کمک معیشتی تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۲۴ دوشنبه قابل برداشت است.

 نقدی کمک معیشتی تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۲۴ دوشنبه ( ۲۰ تیرماه) قابل برداشت است و افرادی که در اردیبهشت ماه یارانه دریافت نکردند و درخواست بازبینی خود را ثبت نمودند نیز درصورت واجد شرایط بودن، در این ماه یارانه می‌گیرند.

به گزارش سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، این سازمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله ۱۳۷ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مطابق معمول به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و از ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ تیرماه قابل برداشت است.اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتیکه جزو دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

در صورتیکه این سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی کرونا اقدام کرده‌اند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

واریز یارانه به حساب سرپرستان متقاضی بازبینی به دهک‌بندی

همچنین در این مرحله، برخی از سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده بود و درخواست بازبینی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، چنانچه در بازبینی انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک‌های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه تیرماه را مطابق دهک‌بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

متقاضیان بازبینی دهک‌بندی اعلام شده یا افرادی که یارانه آنان از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ قطع شده است، می‌توانند جهت ثبت یا پیگیری درخواست خود به سامانه اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نموده یا با تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس حاصل نمایند.

ثبت‌نام از افرادی که تاکنون از دریافت یارانه نقدی جا مانده‌اند یا متقاضی جدید دریافت یارانه هستند نیز همچنان ادامه دارد. این افراد می‌توانند با مراجعه به تارنمای پنجره ملی خدمات هوشمند به آدرس https://my.gov.ir نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام نمایند. جهت ثبت‌نام در این سامانه، در اختیار داشتن شماره تلفن همراه به‌ نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبای بانکی مربوط به سرپرست خانوار متقاضی جدید یا جامانده از یارانه، ضروری است. تمامی اشخاص می‌توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت یارانه خانوار، کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* (ستاره ۴ ستاره ۴۳۸۵۷ ستاره کد ملی مربع) را با شماره تلفن همراه به‌نام خود شماره‌گیری نمایند.

منبع: چند ثانیه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   آخرش یارانه رو میدن یا حذف می کنند هر بار ی چیزی می گید شما

  • بی نام ارسالی در

   چرابایدبه بازنشستگان معیشتی پرداخت نشودمگربازنشستگان تمامی عمروجوانیشان رابرای همین جامعه هزینه نکردند ودولت دست روی اموال این قشرنگذاشته واکثریت قریب درکارخداماتی به ملت ومردم جامعه خدمت کردندحال باید میعشتی که حق محرومین است به بازنشستگان پرداخت نشود اکثریت درمانده نیستندولی ناتوان برای کاروشغل وهزینه زندگی باید نظارگرمیوه وگوشت ومواداولیه که جامعه استفاده میکنند حسرت بخورندخوب است که وزارت رفاه برای جامعه تصمیم میگیرد وبه قشری که حال باید دست دلشون گرسنه نباشدوتوان خرید شان ازهمگان کمتراست چشم انتظارکمک باشندو...

  • ناشناس ارسالی در

   بااین گرانی ۴۰۰۰۰قلم گوشت ۳۰۰هراز تومان شید یارانه چه است

  • علی ارسالی در

   با سلام اگر پرسشنامه ای از طرف وزارت
   تعاون تنظیم میشد و اطلاعات خود مردم
   را میگرفتن و مورد بررسی انجام میگرفت
   آیا بهتر نبود وقط کمتری انجام میگرفت
   و خیلیا هم می توانستن که با توجه به
   ثروتی که دارند ویارانه بهشنون تعلق نمی
   گیرد انصراف میداندن چون اطلاعتی که
   وزارت تعاون دارد جدید نیست برای مثال
   برای بنده دو تا ماشین بنام ثبت میباشد
   و... با کمال تشکر از مسوولین محترم.

  • ایران ایرانی ارسالی در

   آخه همسرم بازنشسته است سه دختر دارم که خداراشکر یکیش ازدواج کرده ودودخترم یکی ۳۴ سالهویکی۳۰ ساله هنوز ازدواج نکردند چو ن باپول بازنشسگی نه می تونم جهیزیه بدم نه عروسی بگیر م شما بگید چه کنم دوتا هن نوه دارم ویک داماد چطور جور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس ارسالی در

   باسلام ما که جزنام خدا چیزی نداریم مستاجر هم هستیم یارانه ماهم قطع شده الان هم که ثبت نام کردیم برای مایارانه نریختن .شمارابخدااین چه مسلمانی است بااین گرانبها.

  • لیلا ارسالی در

   چرا یارانه تیر ماه من ۲۶۵۰۰۰هزار ریختن.بقران جزو کمیته هم هستم

  • لیلا ارسالی در

   اخه مای بدبخت شوهرم که یارانه نداره بقران جزو کمیته هم هستیم.مستاجرو وبیکار.یارانه تیرماه هم بجای ۳۶۵۰۰۰برام ۲۶۵۰۰۰ریختن.این گناه نیس.کی جوابگو هست

  • ناشناس ارسالی در

   مسخره کردین مردمو با این یارانه یابدین یاندین چرا مسخره بازی درمیارین وبعضیا حذف میکنید

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه