ارسال به دیگران پرینت

ابراهیم رئیسی

دستور ابراهیم رئیسی درباره پرداخت یارانه ها

رئیس جمهور اظهار داشت: بررسی اعتراض کسانی که یارانه دریافت نکرده‌اند، دقیق، با نگاه مثبت و اعتماد به خوداظهاری‌ها و تفکیک بین حساب‌های تجاری و شخصی انجام شود تا حق کسی پایمال نشود.

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی که سه‌شنبه شب به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی برگزار شد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی از روند رسیدگی به اعتراض کسانی که یارانه آنها در جریان اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها، قطع شده است، ارائه کرد.

در این گزارش با مرور شاخص‌های تعیین دهک‌های مشمول و دلایل حذف برخی خانوارها از شمول دریافت یارانه تاکید شده که به اعتراضات رسیدگی و پرداخت یارانه، به تناسب شاخص‌ها مورد بازنگری قرار گرفته است.

رئیس جمهور پس از استماع این گزارش تاکید کرد: بررسی‌ها دقیق، با نگاه مثبت و اعتماد به خوداظهاری‌ها و تفکیک بین حساب‌های تجاری و شخصی انجام شود تا حقوق ملت کاملا مورد توجه قرارگیرد و حق کسی پایمال نشود.

رئیسی اظهارداشت: یارانه کسانی که در بررسی‌ها، صلاحیت آنها برای دریافت یارانه احراز شده است به سرعت و بدون وقفه پرداخت شود.

رئیس جمهور گفت: هم پرداخت یارانه به افراد برخوردار و ثروتمند و هم قطع پرداخت به نیازمندان ناحق است و باید با اتقان کامل در این زمینه عمل کرد.

رئیسی همچنین تاکید کرد که وزارت تعاون، شرایط و تمهیدات لازم برای تفکیک اعضای خانوار، بررسی درخواست‌ها و اعلام نتیجه به متقاضیان را با رعایت زمان بندی‌های تعیین شده و در حداقل زمان ممکن فراهم کند.

بیشتر بخوانید:
 

دستور ابراهیم رئیسی درباره پرداخت یارانه ها

رئیس جمهور اظهار داشت: بررسی اعتراض کسانی که یارانه دریافت نکرده‌اند، دقیق، با نگاه مثبت و اعتماد به خوداظهاری‌ها و تفکیک بین حساب‌های تجاری و شخصی انجام شود تا حق کسی پایمال نشود.

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • بی نام ارسالی در

   ماکه اندک حقوقی میگرفتیم افزوده نشد میعشتی ویارانه مابازنشستگان راهم قطع کردند که حتی نمیتوانیم یک وعده گوشت مرغ بااین قیمت گران بخریم فقط وعده میدهند که مابفکرقشرضعیف هستیم مابازنشستگان که همگی نوه نتیجه دامادعروس داریم نباید یک کیلو میوه توخانه باشد یاقندوچای یاسفره ای باگوشت مرغ فقط سی سال خدمت به خلق کردیم نه ازعیدنه ازعذانه مسافرت نه ازگردش تاجوان بودیم لذت بردیم حالاهم باید حسرت بدل میوه وگوشت مرغ بخوریم این چه سرنوشتی بودکه خداقسمت این نسل ماکرد رفاه بازنشستگی کاش لااقل میعیشتی مابازنشستگان را قطع نمیکرد تاکمک خرجی برای کرایه خانه وکمک خرجی برای حفظ ابروپیش نوه ونتیجه میشد

  • ناشناس ارسالی در

   آقای ریسی، باسلام 8نفر راحزف کردین به یک نفر 309ت.مان می. دهین

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه