ارسال به دیگران پرینت

سیروس میمنت | سیروس میمنت در جوکر

ماجرای حاشیه جنجالی جوکر | ستاره جوکر لو داد !

سیروس میمنت دیگر حوصله دعوا ندارد.

سیروس میمنت، می‌گوید: من در این سال‌ها سریال پرمخاطبی مثل «نون خ» را داشتم که واقعا بازخوردهای بسیار مثبتی گرفتم؛ آنقدر مثبت که مردم هنوز هم مرا به اسم کاراکتری که در این سریال ایفا کردم، در خیابان «کیوان» صدا می‌کنند، اما فیدبک‌های برنامه‌ای مثل «جوکر» واقعاً ترکاند.

 این بازیگر از حضور در برنامه «جوکر» به عنوان یک تجربه بسیار خوب یاد کرد و افزود: به نظرم «جوکر» برنامه نویی در کشورمان بود که برای اولین بار اتفاق می‌افتاد.

حاشیه جوکر

سیروس میمنت، درباره حاشیه‌های اخیر برنامه «جوکر» هم تاکید کرد: قصد ما خدایی ناکرده توهین و بی‌احترامی به جامعه کم توان جسمی نبود، ما آن‌ها را می‌بینیم و با آن‌ها زندگی می‌کنیم، همه ما انسان هستیم، پس چرا باید کم توانی هم نوع خودمان را به تمسخر بگیریم؟!

وی در این زمینه به نگاهی از جانب خودش اشاره کرد و گفت: ما بزرگتر از چارلی چاپلین در عالم سینما نداشتیم. چارلی چاپلین مگر چطور راه می‌رود؟ یا لورل و هاردی که به لحاظ ذهنی کم توان هستند.

من معتقدم اتفاقاً اگر درباره اینگونه افراد صحبت نکنیم درست نباشد، منتهی نه به شکل توهین‌آمیز بلکه به شکل درست. اگر ما درباره کم توانان صحبت می‌کنیم یعنی فراموششان نکرده‌ایم، یعنی ما آن‌ها را می‌بینیم و با آن‌ها زندگی می‌کنیم.

حوصله دعوا ندارم

این بازیگر و فیلمنامه‌نویس که طراحی فیلمنامه سریال «خانه به دوش» به کارگردانی رضا عطاران را بر عهده داشت، در پایان گفت و گوی خود درباره اینکه چرا دیگر نمی‌نویسد؟ گفت:

 

بیشتر بخوانید: 
 

جوکر احسان علیخانی حاشیه‌ساز شد | رفتار زشت دو بازیگر شرکت‌کننده صدای مردم را درآورد+ویدئو

جوکر احسان علیخانی حاشیه‌ساز شد | واکنش‌ تند به اجرای دو شرکت‌ کننده

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه