خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تصادف زنجیره‌ای | خودرو در اصفهان

راز تصادف زنجیره‌ای ۳۰ دستگاه خودرو در اصفهان فاش شد

رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف زنجیره‌ای ۳۰ دستگاه خودرو در کمربندی شرق اصفهان به علت ریخته شدن مواد روغنی بر روی سطح جاده خبر داد.

سرهنگ اصغر زارع با اعلام این خبر، گفت: ساعت ۴ بامداد امروز(شنبه، ۲۸ خردادماه) در کمربندی شرق اصفهان یک تصادف بین ۳۰ دستگاه خودرو رخ داد که بلافاصله مأموران پلیس راه استان به‌منظور بررسی این حادثه در محل حضور یافتند.

افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد علت وقوع این حادثه  ریخته شدن مواد روغنی بر روی سطح جاده است که باعث لغزنده شدن محور و سُر خوردن خودروها شده است.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد:  با همکاری اداره راه به‌سرعت نسبت به خاک‌ ریزی در  دو محور بهارستان به اصفهان و سجزی به اصفهان و پاک‌سازی سطح جاده از مواد روغنی اقدام شد.

سرهنگ زارع از شناسایی کامیون تانکر دار حامل مواد روغنی که مخزن آن سوراخ شد و در حال نشت آن بر روی جاده بود خبر داد و گفت: این خودرو در شانه خاکی کمربندی شرق متوقف و راننده آن برای انجام تحقیقات به یگان انتظامی منتقل شد.

به نقل از فرماندهی انتظامی استان اصفهان، وی با بیان اینکه هر دو مسیر اشاره شده باز بوده و تردد در آن‌ها جریان دارد، گفت: با این وجود از رانندگان می‌خواهیم با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه