ارسال به دیگران پرینت

اتش سوزی | مسعودیه

آتش سوزی در مسعودیه | ۱۰ زن در این آتش سوزی نجات یافتند

ساعت ۱۵:۱۴ امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله مسعودیه، خیابان مظاهر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و بلافاصله دو ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی، بالابر هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

نجات یافتن ۱۰ زن در جریان آتش‌سوزی ساختمانی در «مسعودیه»

سخنگوی آتش‌نشانی تهران:

ساعت ۱۵:۱۴ امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله مسعودیه، خیابان مظاهر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و بلافاصله دو ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی، بالابر هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که در یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی و در طبقه منفی یک، دو دستگاه خودرو وجود داشت که یکی از این دو خودرو دچار آتش‌سوزی شده بود و قسمت موتوری کاملاً شعله‌ور بود و آتش به بخش‌های داخلی نیز سرایت کرده بود و به بخش‌هایی از خودروی مجاور نیز سرایت کرده بود.

پس از اینکه آتش خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد و پس از تخلیه دود و ایمن‌سازی کامل همه نفرات به سلامت خارج شدند. ۱۰ نفر که جملگی خانم بودند از داخل واحدها به فضای بیرونی منتقل شدند و چند نفر نیز برای چکاپ کامل تحویل عوامل اورژانس شدند.

منبع: توییتر فارسی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه