ارسال به دیگران پرینت

حوادث روز | قتل

لحظه‌ی دستگیری یک قاتل بی‌رحم | قتل دست‌کم ۱۰ انسان بی‌گناه+ویدئو

قاتل جانی و بی‌رحم توسط پلیس دستگیر شد.

قاتل جانی و بی‌رحم توسط پلیس دستگیر شد

لحظه دستگیری قاتل بی‌رحم را در ویدیوی زیر ببینید.

تیراندازی در سوپر مارکتی در شهر بوفالو در نیویورک، به گزارش پلیس، دست کم 10 نفر کشته به جا گذاشت.

پلیس نیویورک عامل این تیراندازی را دستگیر کرده است.

 

 

همچنین بخوانید:

 

بازپرس ساسان غلامی، بازپرس جنایی پایتخت | انتقال جنازه پسر به ایران

تحقیقات برای رازگشایی از علت مرگ مشکوک | ماجرای قتل از زبان مادر مقتول

به‌دنبال مرگ مشکوک مرد جوان در چین و شکایت خانواده او، تحقیقات برای رازگشایی از علت مرگ و شناسایی متهمان احتمالی این پرونده آغاز شد.

تحقیقات برای رازگشایی از علت مرگ مشکوک | ماجرای قتل از زبان مادر مقتول
 

به‌دنبال مرگ مشکوک مرد جوان در چین و شکایت خانواده او، تحقیقات برای رازگشایی از علت مرگ مشکوک  و شناسایی متهمان احتمالی این پرونده آغاز شد.

تحقیقات در خصوص این پرونده چند روز پیش با مراجعه و درخواست رسیدگی از سوی خانواده مرد جوانی که دی ماه سال گذشته در کشور چین به قتل رسیده بود، در دستور کار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

 

ماجرای مرگ مشکوک از زبان مادر مقتول

مادر مرد جوان در توضیح ماجرا به بازپرس ساسان غلامی، بازپرس جنایی پایتخت گفت: پسرم و همسرش ساکن یکی از شهرهای چین بودند و از زمانی که به چین رفت با تأسیس یک شرکت تجاری مشغول به کار شد البته او با افرادی مشکل مالی پیدا کرده بود. آن طور که من در جریان قرار گرفتم شب حادثه یکی از دوستان ایرانی پسرم در تماسی از او خواسته تا برای حل مشکل مالی که داشته به محلی برود که وی موافقت نکرده اما تماس‌های مکرر آن فرد باعث شده تا پسرم موافقت کند، از آن به بعد دیگر خبری از او نشد و همان فرد تماس‌گیرنده با ما تماس گرفت و عنوان کرد که حال پسر شما بد شده و او را به بیمارستان برده‌اند.

 

انتقال جنازه پسر به ایران

او در ادامه افزود: من که در کشور چین بودم خودم را به بیمارستان رساندم که ساعاتی بعد اعلام کردند پسرم فوت کرده است. در معاینات صورت گرفته پزشکی قانونی اعلام شد که آثار ضربه به سر و ضربه مغزی مشهود است. پس از آن جنازه را به ایران منتقل و خاکسپاری کردیم. در بازبینی دوربین‌های مداربسته شرکت، مشخص شد ابتدا فردی که با پسرم مشکل مالی داشته از شرکت خارج شده و پس از آن هم دوستش دفتر را ترک کرده است. من از هر دو نفری که در محل قرار حاضر بودند شکایت دارم و خواهان رسیدگی به این پرونده هستم.

 

با شکایت خانواده مرد جوان، تحقیقات برای رازگشایی از مرگ مشکوک مرد جوان آغاز شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه