ارسال به دیگران پرینت

فیش حقوقی رئیس موساد هک شد

گروه هکری ناشناس موسوم به «دستان باز» که اخیرا از هک اطلاعات رئیس دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی خبر داده بود، دو نسخه هک شده از فیش حقوقی رئیس موساد را منتشر کرد.

فیش حقوقی رئیس موساد هک شد

به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، هکرها، امروز (شنبه)، اطلاعات جدیدی از «دیوید بارنیع» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) را منتشر کردند.

گروه هکری موسوم به «دستان باز» که اخیرا اطلاعات شخصی رئیس موساد را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود، امروز فیش حقوقی رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی را منتشر کرد.

گروه دستان باز در حالی اقدام به انتشار این اسناد کرده است که دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در مرحله قبل، از طرف موساد مدعی شده بود که اطلاعات منتشر شده درباره دیوید بارنیع جدید نیست و مربوط به زمان گذشته است. تل‌آویو همچنین مدعی شده بود که اطلاعات از تلفن‌همراه قدیمی همسر رئیس موساد هک شده است و نه از گوشی رئیس سرویس جاسوسی این رژیم.

گروه دستان باز به منظور اثبات جدید بودن اطلاعات، دو نسخه از فیش حقوقی رئیس موساد را منتشر کرد و رسانه‌های عبری با اشاره به اطلاعات مندرج در این اسناد اشاره کردند که رئیس موساد سالانه ۸۷۰ هزار شِکِل (واحد پول رژیم صهیونیستی) حقوق دریافت می‌کند.

این گروه هکری در کانال تلگرامی خود به سه زبان انگلیسی، عبری و عربی با تمسخر بیانیه دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی نوشت: «به نظر می‌رسد فیش حقوقی رئیس موساد در تلفن‌همراه قدیمی همسرش بوده! آقای بارنیع! اسناد جدیدتان را به گوشی قدیمی همسرتان ارسال می‌کنید؟ مطمئنی که درز اطلاعات تنها از گوشی قدیمی خانم رئیس بوده؟ اخیرا فیلم «تِنِت» (TENET) را دیده‌ای؟».

موساد2

گروه دستان باز بتازگی در یک کانال تلگرامی‌ ویدئویی را منتشر کرد که در آن، اسنادی محرمانه، اطلاعات شخصی و گزارش‌های مالی از رئیس موساد فاش شد. طبق اعلام این گروه ناشناس، داده‌های هک شده در نتیجه یک عملیات هشت‌ساله از چند هدف در داخل خاک فلسطین اشغالی از جمله مقامات ارشد سرویس‌های امنیتی و نظامی حساس تل‌آویو به دست آمده بودند.

وبگاه عبری «والا» در گزارش چهارشنبه‌شب خود به این حمله هکری پرداخت و با اشاره به اینکه هکر‌ها حتی موقعیت جغرافیایی یک خانه را که گفته شده متعلق به رئیس موساد است، منتشر کرده‌اند، مدعی شده بود که احتمالا این گروه وابسته به ایران باشد.

این گزارش در حالی منتشر شده است که رسانه‌های عبری شامگاه دوشنبه هفته گذشته از بزرگترین حمله سایبری به سایت‌های وزارتخانه‌های رژیم صهیونیستی خبر داده بودند. روزنامه «هاآرتص» در این خصوص گزارش داده بود که چندین سایت دولتی این رژیم از جمله سایت‌های وزارت «امور داخلی، بهداشت، دادگستری و رفاه و دفتر نخست‌وزیر» پس از حمله سایبری از دسترس خارج شدند.

این حمله در حالی صورت گرفت که منابع خبری طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی از چندین حمله سایبری به شرکت‌های مهمی در اراضی اشغالی منتشر کرده‌اند.گروهی هکری موسوم به «Moses staff» (عصای موسی)، پیشتر با حمله به سرورهای اطلاعاتی شرکت‌های اسرائیلی، اسنادی از جمله شناسنامه، اوراق دفاتر وکلا، چک‌ها، گزارش های مالی و... به دست آمده در این حمله هکری را فاش کرده بود.

پیش از این، گروه عصای موسی همچنین از هک موفق دوربین‌های مداربسته در خیابان‌های فلسطین اشغالی و دوربین‌های شرکت «رافائل» فعال در زمینه تولید تسلیحات نظامی برای ارتش رژیم صهیونیستی خبر داده بود. این گروه هکری پیشتر در پیامی به دو زبان عبری‌ و انگلیسی تحت عنوان «ما با چشمان شما می‌بینیم»، نوشته بود: «ما سال‌ها، در هر لحظه و در هر قدم شما را زیر نظر داشتیم. این تنها بخشی از نظارت ما بر فعالیت های شما از طریق دسترسی به دوربین‌های مدار بسته داخلی است. گفته بودیم در حالی که تصورش را هم نمی‌کنید، شما را هدف قرار خواهیم داد».

منبع: قطره
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی