ارسال به دیگران پرینت

عشق و عاشقی

شدت عشق و عاشقی متولدین هر ماه را بدانید

نشانه های عاشق شدن در هر فردی متفاوت است. شما با توجه به ماه تولد می توانید علامت عاشقی را در خود یا دیگران تشخیص دهید.

همه ما در نوع ابراز احساسات متفاوت عمل می کنیم و هیچ کداممان مانند دیگری این کار را انجام نمی دهد. این موضوع تا حد زیادی به ماهی بستگی دارد که در آن متولد شده ایم.

قصد داریم نشانه عاشقی متولدین ماه های مختلف و نوع ابراز علاقه شان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید خودتان و دیگران را بهتر بشناسید.

فروردین

هنگامی که یک فروردین ماهی عاشق می شود؛ احساساتش مربوط به مکان یا جایی است که عاشقی در آن اتفاق افتاده است.‌ او خودش را باهوش ترین، عاقل ترین و با استعداد ترین می داند. خیلی خوب خودش را ارزیابی می‌ کند و خیلی دقت می کند و می خواهد ببیند که افراد دیگر چگونه به او ابراز علاقه می کنند.

اگر شما فردی باشید که از یک فروردین‌ ماهی تعریف کنید، به او انگیزه می دهید و انرژی مثبت را به او منتقل می کنید. قطعا او نیز عاشق شما می شود و دوست دارد دوروبرتان باشد. خودش هم سعی می کند تا از شما تعریف و تمجید کند. پس بدانید زمانی که یک فروردین ماهی از شما تعریف و تمجید می کند، یعنی دوست تان دارد.

 
 

اردیبهشت

اردیبهشتی ها زمانی که عاشق می شوند، در احساساتشان خیلی قوی و شدید هستند. اردیبهشتی ها رابطه را خیلی جدی می گیرند و فرقی ندارد که این رابطه با همسر، دوستان یا اعضای خانواده باشد. احساسات شان به شدت قوی است‌.

آن ها دوست دارند کار های رمانتیک انجام دهند و هر وقت وارد رابطه می‌ شوند، به دنبال یک رابطه بلندمدت هستند.‌ اگر یک اردیبهشت ماهی از شما خیلی محافظت کند و هزینه های زندگی تان را بپردازد، یعنی واقعاً عاشق شما شده و بدون شک عشقش بسیار عمیق است.

خرداد

خرداد ماهی ها اغلب کنجکاو هستند‌. انرژی بالایی دارند و گاهی اوقات خود خواه می شوند اما زمانی که عاشق می شوند؛ خودخواهی را کنار می‌ گذارند‌. تا حد زیادی به شما توجه می کنند. اگر شما شاد و خوشحال باشید، آن ها هم لذت می‌ برند‌. آن ها غذای مورد علاقه تان را برای شما درست می کنند. همیشه کنار شما می مانند‌. اگر بیمار باشید، حتما برایتان پرستاری می کنند. حتما با شما تماس می گیرند تا حالتان را بپرسند و شما برای آن ها به مرکز توجه و تمرکز تبدیل می شوید.

تیر

تیر ماهی ها بسیار با اعتماد بنفس هستند و از خودشان مطمئنند. آن ها دوست دارند نسبت به احساسات خود آگاهی داشته باشند و بعد اقدامی کنند. معمولاً در رابطه اولین نفری هستند که عشق خود را ابراز می‌ کنند.

 

یک تیر ماهی می‌ تواند با ذوق و شوق زیاد به حرف‌ های شما گوش دهد و بدون هیچ چشم داشتی در کنار شما باشد و کاری کند که احساس خاص بودن کنید و به شدت به شما احترام می گذارد. او مهم ترین انگیزه بخش شما در زندگی است. محبتِ خودش را از طرق مختلفی ابراز می‌ کند و احساسات بسیار قوی دارد.

مرداد

مرداد ماهی ها با اعتماد بنفس هستند. آن ها رفتار های کاملاً منحصر به فردی دارند. زمانی که عاشق می شوند، دوست دارند که بیشترین شرایط راحتی را برای طرف مقابل فراهم کنند. خودشان هم در ابراز عشق خیلی راحت عمل می کنند.‌ شاید به طور مستقیم به شما نگویند که دوستتان دارند اما با کارهایشان این موضوع را به شما نشان می دهند.‌ طوری رفتار نمی‌ کنند که شما خیال تان راحت شود و این گونه دوست دارند که شما هم برایشان تلاش کنید.

شهریور

شهریور ماهی ها محبت خود را قبل از شما نشان می دهند. به دنبال بهترین فرصت هستند که بگویند عاشق شما هستند. حتی اگر ساعت 2 نصف شب هم دلتنگ او شوید، خودش را به شما می رساند. او کتاب مورد علاقه تان را برایتان می خرد.

زنان شهریور ماهی هم با حرکات خود نشان می‌ دهند که چقدر شما را دوست دارند.‌ معمولاً کار های عاشقانه انجام می‌ دهند‌ و خیلی شما را در آغوش می کشند و به شما تکیه می کنند. مدام دست تان را می گیرند و ارتباط فیزیکی نزدیکی با شما دارند.

مهر

مهر ماهی ها از همان دوران مدرسه دوست دارند که کار های رمانتیک انجام دهند. آن ها در نشان دادن احساسات شان خوب عمل می کنند؛ به شرطی که مطمئن شوند واقعا عاشق شده اند.‌ مهر ماهی ها تمام انرژی خود را روی این موضوع قرار می‌ دهند که در چشم شما جذاب به نظر برسند و در نتیجه اگر عاشق باشند، خیلی به خودشان می‌ رسند. به ظاهرِ خود اهمیت زیادی می ‌دهند و هر کاری را می کنند که در چشم شما دوست داشتنی تر باشند.

آبان

آبان ماهی ها کمی حساس هستند. اگر عاشق شوند، حتماً برای شما زمان می‌ گذارند. هر طور که شده نیازهای شما را برطرف می‌ کنند و معمولاً شما را اولویت قرار می دهند. دوست دارند طوری رفتار کنند که شما با آن ها احساس راحتی داشته باشید.

شاید در ارتباط زناشویی کمی شما را دچار ابهام کنند اما به هر حال به خاطر ابراز احساساتی که دارند، با کارهایی مثل در آغوش گرفتن یا بوسه، می خواهند به شما نشان دهند که دوست تان دارند و از انجام این کار در بین عموم هم خجالت نمی کشند.

 

آذر

هنگامی که آذر ماهی ها عاشق شما باشند، همیشه پشتیبان تان هستند. همیشه با آغوش باز از شما استقبال می کنند. البته آن ها هیچ چیز را بیشتر از آزادی و رهایی خودشان دوست ندارند. اگر عاشق شوند و عشق شان واقعی باشد، آماده تعهد می‌ شوند اما دوست دارند که طرف مقابل به هیچ وجه آن ها را محدود نکند. آن ها به شدت در عشق و ابراز احساسات صادق هستند. اگر عاشق تان نباشند، خیلی واضح این را به شما می گویند.

دی

دی ماهی ها افراد درونگرایی هستند. برای شما زمان می گذارند. اعتماد شما را جلب می‌ کنند و هنگامی که عاشق می شوند، هر کار خوبی را برای شما انجام می دهند ‌. شاید خیلی اهل ابراز علاقه نباشند اما حتماً گرما و صمیمیت را در رابطه ایجاد می‌ کنند‌. آن ها معمولاً ژست های منحصر به فردی هنگام عاشق شدن دارند و شما می توانید از حرکات شان این موضوع را بفهمید‌. اعتماد به نفس خوبی برای نزدیک شدن به شما دارند و احتمالاً سر صحبت را با شما باز می کنند.

بهمن

بهمن ماهی ها تاحدی کم متوجه هستند‌. شاید خیلی شما را دوست داشته باشند اما ابراز علاقه خوبی به شما نمی کنند. در واقع ابراز علاقه و بیان عاشقی برای آن ها کار سختی هست. آن ها سعی می کنند از لحاظ فیزیکی به شما نزدیک شوند تا بفهمانند که دوست تان دارند. آن ها عاشق در آغوش گرفتن هستند. اگر عاشق شما باشند، حتماً با شما بازیگوشی می‌ کنند، نزدیک تان می نشینند و به دنبال فرصتی هستند که نگاه شان را به نگاه شما گره بزنند.

اسفند

اسفند ماهی ها از طریق رفتار، ژست‌ ها، حرکات و طرز فکرشان عشق خود را به شما ابراز می‌ کنند. از شما تعریف و تمجید و حمایت می کنند و هرگز از ابراز علاقه فیزیکی خجالت نمی‌ کشند. آن ها خیلی خلاق هستند. در شرایط مختلف شما را سوپرایز می‌ کنند. برایتان کار های هنری انجام می‌ دهند؛ حتی ممکن است برایتان شعر بگویند یا یک اثر هنری خلق کنند و می توان گفت که بهترین ابراز کننده عشق هستند.

 

فروردین- اواخر دهه ۲۰ سالگی | ازدواج متولدین ماه های مختلف

متولدین هر ماه تو چه سنی ازدواج میکنن؟ | ازدواج متولدین ماه های مختلف

بسیاری از جوانان علاقه دارند از زمان ازدواجشان خبر داشته باشند، طالع بینی های سرگرم کننده جالبی راجب این موضوع وجود دارد که میتوانید آن هارا مطالعه کنید.

متولدین هر ماه تو چه سنی ازدواج میکنن؟ | ازدواج متولدین ماه های مختلف
 

ازدواج متولدین ماه های مختلف؛ متولدین هر ماه کی ازدواج می کنند؟

با خبر شدن از آینده، به خصوص از زمان ازدواج یکی از موضوعات جالب برای بسیاری از جوانان است. برخی خصوصیت های افراد با ماه تولدشان تناسب بسیاری دارد، جالب است بدانید ماه تولد بر روی ازدواج و زمان آن نیز اثر می گذارد. اگر می خواهید بدانید متولدین ماه های مختلف سال چه زمانی ازدواج می کنند، این بخش از نمناک را مطالعه کنید تا از طالع بینی جالبی که در مورد این مسئله وجود دارد، به عنوان یک سرگرمی مطلع شوید.

 

فروردین- اواخر دهه 20 سالگی

متولدین اولین ماه سال در ازدواج عجله نمی کنند و با احتیاط قدم برداشته و ازدواج برای آنان هرگز تصمیم ساده ای نیست. فروردین ماهی ها هرگز قبل از 20 سالگی ازدواج نمی کنند بلکه ازدواج آنها عاشقانه بوده و اغلب در اواخر دهه بیست می باشد. این افراد فرد مورد نظرشان را خودشان پس از تحقیق و آشنایی انتخاب کرده و دوست ندارند کسی در تصمیم گیری آنها دخالت کرده به همین دلیل تا قبل از روز موعود دیگران را از تصمیم نهایی خود باخبر نمی کنند و فقط از دیگران مشورت می گیرند. فروردین ماهی ها دوست دارند زندگی عاشقانه و پر شور و شوقی با همسرشان بسازند.

 

زوج

 

اردیبهشت- دهه 30 سالگی

متولدین اردیبهشت افرادی واقع گرا هستند که کمتر خیالپردازی می کنند. آنها باید شادی و آرامش را در درون خود جستجو کنند و سپس آن را در دیگری جستجو نمایند، به همین دلیل بهتر است که در دهه 30 سالگی خود ازدواج کنند. اردیبهشتی ها مایلند جشن ازدواج خود را در فضایی باز و برگ های رنگی درختان جشن بگیرند، به همین خاطر پاییز بهترین فصل برای برگزاری جشن عروسی برای اردیبهشتی ها است.

 

خرداد- 35 سالگی

متولد خرداد، خستگی ناپذیر، خوش صورت، باهوش و زرنگ، اما دو شخصیتی است. او آموخته است که عشق می‌تواند دست و پا گیر و مزاحم باشد و درباره ازدواج و زمان آن گاهی مطمئن بوده و گاهی تردید دارد. گفتن زمان دقیق ازدواج خردادماهی ها سخت است اما ممکن است متولدین خرداد بعد از 30 سالگی به ثبات دلخواه برسد، به همین دلیل 35 سالگی ایده آل ترین سن برای ازدواج آنهاست. متولدین ماه آخر بهار مایلند جشن عروسیشان پر از سورپرایز و با شکوه برگزار شود.

 

تیر- اواسط دهه 20 سالگی

متولدین ماه اول تابستان افرادی عاشق پیشه هستند و اگر عاشق فرد مورد نظرشان شوند، عشق آنان به سادگی از بین نخواهد رفت. متولدین تیر ماه مایلند تا هر چه زودتر نیمه گمشده خود را بیابند و به دنبال سرپناه و امنیت اند، به همین دلیل اغلب در اواسط دهه 20 سالگی ازدواج می کنند. تیر ماهی ها عاشق فردی خواهند شد که کنار او احساس آرامش نمایند. آنها جشن ازدواجشان را در تعطیلات تابستان، بسیار خصوصی و خانوادگی برگزار می کنند، چرا که عاشق خانواده هستند و تابستان زمان خوبی برای استراحت میهمان هاست.

نیمه گمشده

 

مرداد- 30 تا 40 سالگی

مردادی ها جزو عاشق پیشه ترین افرادند که عشق شان زبانزد خاص و عام است. متولدین ماه دوم تابستان دلیل زمان زیادی را صرف رابطه های خود می کنند و ابتدا عاشق شده و سپس تصمیم به ازدواج می گیرند. متولدین ماه مرداد اغلب در سنین سی تا چهل سالگی تصمیم به ازدواج می گیرند و جشن عروسی به یاد ماندنی و رمانتیک را در ایام سال نو برای همسرشان برپا می کنند، به صورتی که دیگران را به تحسین وا می دارند.

شهریور- اواخر دهه 20 سالگی

شهریوری ها افرادی ایده آلیستی هستند که مایلند همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود. متولدین شهریور در عشق و ازدواج هم اینگونه عمل می کنند، آنها بعد از به دست آوردن استقلال و وفق دادن خودشان با جریان های مختلف و رسیدن به ثبات در تصمیم گیری خود تمایل به ازدواج و انتخاب همسر دارند. این افراد اغلب در اواخر دهه 20 سالگی ازدواج کرده و در فصل زمستان جشن عروسی خود را برپا می کنند.

 

مهر- اوایل دهه 20 سالگی

متولدین برج میزان به تجملات اهمیت زیادی نمی دهند و عاشق سادگی و ثابت بوده و به ظرافت و جزییات علاقه زیادی نشان می دهند. مهری ها در اوایل دهه 20 سالگی زمانی که نیمه گمشده شان را پیدا می کنند، به سرعت ازدواج می کنند. جشن ازدواج آنها اغلب افسانه ای و پر از تجملات نیست و عروسی ساده و دوستانه ای در فصل زیبای تابستان است.

عروس و داماد

 

آبان- بین 30 تا 40 سالگی

آبان ماهی ها ارزش فراوانی برای خود و آرزوهایشان قائل هستند. آنها تا زمانی که نیمه گمشده خود را نیابند، تصمیم به ازدواج نخواهند گرفت. متولدین آبان عاشق تجملات اند و زمان زیادی را به آماده سازی مراسم عروسی خود اختصاص می دهند. آبانی ها دوست دارند که در مهمترین روز زندگی شان بدرخشند، به همین دلیل وسواس زیادی به خرج داده و جشنی برگزار می کنند که بیکی از به یاد ماندنی ترین جشن ها باشد.

آذر- اوسط دهه 30 سالگی

آذر ماهی ها گرچه عاشق تغییر و تنوع در زندگیشان هستند اما بعد از کسب تجربیات لازم، تصمیم جدی خود را برای ازدواج گرفته و خیلی ساده تن به ازدواج نمی دهند. متولدین این ماه ایده های زیاد و خلاقانه ای در مورد مراسم عروسی در سر دارند و برنامه ریزی خوبی را برای برگزاری جشن عروسی ایده آل و بی نقص انجام می دهند.

 

دی- اوایل دهه 20 سالگی

متولدین اولین ماه زمستان افراد به شدت وفاداری هستند که عاشق تعریف و تمجیدند. آنها دوست دارند که هر چه زودتر تشکیل خانواده دهند و در اوایل دهه 20 سالگی یعنی از همان سالهای اول جوانی رابطه ای عاطفی و جدی را آغاز می کنند. دی ماهی ها در برگزاری جشن ازدواج وسواس فراوان دارند و باید اولویت های خود را روی کاغذ نوشته و مرحله به مرحله پیش برند وگرنه ممکن است زمانی که صحبت از مراسم عروسی شود، دست و پایشان را گم کنند.

 

محبت کردن

بهمن- بین 30 تا 40 سالگی

بهمن ماهی ها افرادی منحصر به فرد هستند که طریقه زندگیشان با دیگران تفاوت زیادی دارند. این افراد اغلب دیر و در سن 30 تا 40 سالگی ازدواج می کنند، زیرا دوست دارند قبل از ازدواج و تشکیل زندگی مسافرت، کشف و اکتشاف و هیجان را تجربه کنند. متولدین این ماه سال از سنت ها بیزارند و ازدواج سنتی را نمی پسندندو دوست دارند خود همسرشان را انتخاب کنند. آنها در فصل بهار عروسی رویایی را برای همسر خود برگزار می کنند.

اسفند- سن 26 سالگی

ته تغاری های آخر سال افرادی گریزان از تنهایی هستند و در صورتی که طرف مقابلشان با اخلاق آنها همخوانی داشته باشد یعنی به آرزوهایش احترام و او را در رسیدن به آنها یاری رساند، تصمیم به ازدواج می گیرند. اغلب اسفند ماهی ها در سن 26 سالگی ازدواج می کنند و جشنی با شکوه رمانتیک در شبی که ماه بدر یا کامل است، برگزار می کنند و بعد از تشکیل زندگی دوست دارند که با شریک زندگی شان به هر جایی قدم بگذارند.

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه