ارسال به دیگران پرینت

شرایط ناسالم هوا برای گروه های حساس

هوای ۵ شهر ناسالم است

هوای شهرهای مشهد، قم، تبریز و تهران امروز سه شنبه به ترتیب با شاخص های ۱۰۲، ۱۰۳، ۱۳۵ و ۱۳۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و هوای کرج با شاخص ۱۵۹ ناسالم برای تمام گروه ها است .

هوای شهرهای مشهد، قم، تبریز و تهران امروز سه شنبه به ترتیب با شاخص های ۱۰۲، ۱۰۳، ۱۳۵ و ۱۳۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و هوای کرج با شاخص ۱۵۹ ناسالم برای تمام گروه ها است

به گزارش سامانه شبکه ملی پایش کیفی هوای محیط و صوت سازمان حفاظت محیط‌زیست، هوای شهرهای اردبیل با شاخص ۲۰،  شهرکرد ۲۴،  سنندج ۳۴،  قزوین ۳۹ و رشت ۴۳ پاک است.

همچنین هوای شهرهای یزد با شاخص ۵۴،  زنجان ۵۶، سمنان ۵۷،  ایلام ۵۸،  بجنورد ۵۸،  بندر عباس ۵۸، ‌ همدان ۵۹، ‌ بوشهر ۶۱،  خرم آباد ۶۳، اراک ۶۸،   بیرجند ۷۰،  زاهدان ۷۵،   کرمانشاه ۷۵،  ارومیه ۸۲،  اصفهان ۸۷،  شیراز ۹۰ و اهواز ۹۳ در شرایط قابل قبول قرار دارد.

همچنین اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به حضور در فضای باز برای افراد دارای سابقه بیماری های قلبی و ریوی، رفت و آمدهای غیر ضروری به نواحی پرتردد برای افراد سالمند و خردسال و فعالیت فیزیکی طولانی و ورزش در فضای باز در این مدت هشدار داد.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه