ارسال به دیگران پرینت

صفحه اینستاگرام | کاریکاتو | اظهارات جنجالی بهاره رهنما

رسم کاریکاتوری باورنکردنی برای “بهاره رهنما” + عکس

پیام پورفلاح در صفحه اینستاگرام خود به اظهارات جنجالی بهاره رهنما واکنش جالبی را با رسم یک کاریکاتور نشان داد.

پیام پورفلاح با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به اظهارات جنجالی بهاره رهنما که گفته “هر کس پس از ۳۰ سال کار کردن نتواند آرامش و رفاه برای خود و اطرافیانش فراهم کند، بی دست و پاست” واکنش نشان داد.

کاریکاتوری باورنکردنی که "بهاره رهنما" را حسابی کوچک کرد

خانم بازیگر خطاب به بهاره رهنما: تو دیگر چجور آدمی هستی؟

پرستو گلستانی در صفحه شخصی‌اش نوشت: این چجور آدمی است که خود را هنرمند فرض می‌کند؟

 

جنجال‌سازی بهاره رهنما در ترکیه همچنان با واکنش‌های منفی زیادی همراه است. از شقایق دهقان که در گذشته با بهاره رهنما فامیل بوده تا پرستو گلستانی و بسیاری از چهر‌های دیگر، نسبت به صحبت‌های اخیر بهاره رهنما، موضع‌گیری کر‌ده‌اند.

پرستو گلستانی در صفحه‌ شخصی‌اش نوشته است: این چه جور آدمی است که خود را هنرمند فرض می‌کند و بعد سی‌ سال هنوز نمی‌فهمد که از راه هنر واقعی، البته در ایران، نمی‌شود به زندگی و رفاه رسید.

همچنین او در ادامه متنش نوشته است: شنیدیم، دیدیم و همچنان می‌شنویم و می‌بینیم که هیچ اهلِ واقعی هنر و شعور و فرهنگ در این مملکت

روزگار به رفاه، حتی نسبی، نمی‌گذراند. هنرمندها و کلاً‌‌ آدمها نمی‌توانند با درآمد بازیگریِ واقعی روزگار به رفاه بگذرانند.

 
 

تو در جهانی زندگی می‌کنی که معیارهایت یا ایرانی نیست یا نشانه‌ای از شرافت، صداقت، سلامت، نجابت در آن یافت می نشود. نمک‌پاش دل ریش مردم روزگارت نباش.

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه