ارسال به دیگران پرینت

بازیگر مطرح و بسیار سرشناس | طلاق ناگهانی بازیگر مطرح ایرانی

علت طلاق ناگهانی بازیگر مطرح ایرانی فاش شد

حمید گودرزی با انتشار سلفی خندان و خوشحالی از خود حال همه را شاد کرد.

حمید گودرزی بازیگر مطرح و بسیار سرشناس در اینستاگرامش عکسی بسیار شاد و خندان را به اشتراک گذاشت که حال هوادارانش را خوب کرد.

سلفی عجیب "حمید گودرزی" حال شما را خوب می کند

 

علت طلاق ناگهانی حمید گودرزی و همسرش فاش شد

بعد از خبر جدایی حمید گودرزی از همسرش، بالاخره همسر سابقش در این باره سکوت خود را شکست و درباره جداییشان توضیحاتی ارائه داد.

حمید گودرزی بازیگر مطرح ایرانی است او در فیلم های بسیاری ایفای نقش کرده است و اخیرا مجری گری را نیز شروع کرده است.

ماندانا دانشور در نامه ای در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت:

بعنوان دفاع از شرافت زن ایرانی باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم.

و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و به زودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه گذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم .

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    فعلا که ویروس منفور طلاق بدجور عالم هنرپیشگی رو الوده کرده..فکر کنم اینم یجور کلاس و افتخار جدیده..حاشا به همه خیرات و برکات..

  • ناشناس ارسالی در

    لعنت به زنی که خارج از کشور زندگی کردن را به در ایران زندگی کردن ترجیح می‌دهند وبد حجابی را می پزیرد اوف بر چنین زنانی

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه