ارسال به دیگران پرینت

دستگیری عاملان انتشار فیلم توهین آمیز به مردم گرمه

غوغای یک مرد خشن در اینستاگرام - مردم گرمه را به فحش بست

فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری عاملین انتشار کلیپ تهدید آمیز، توهین و فحاشی نسبت به مردم و مسئولین سطح شهرستان گرمه در فضای مجازی خبر داد. ...

سرهنگ "مجتبی نظافتی"فرمانده انتظامی شهرستان گرمه درباره این باره اظهار داشت: برابر اطلاعات و مدارک واصله و رصد های پلیس مبنی بر اینکه دو نفر اقدام به انتشار کلیپی تهدید آمیز نسبت به مردم ولایتمدار شهرستان گرمه در لایو شبکه اینستاگرام توهین نموده بودند ، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

دستگیری عاملان انتشار فیلم توهین آمیز به مردم گرمه

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا و آگاهی با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی نسبت به شناسایی و محل اختفاء انان اقدام نمودند ، در نهایت طی هماهنگی با مراجع قضایی نامبردگان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام گردیدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان گرمه افزود: متهمین در ابتدا منکر جرم ارتکابی شان بودند اما در مواجهه با مستندات پرونده به بزه انتسابی لب به اعتراف گشودند

 سرهنگ نظافتی گفت: پلیس فتا سایه سار امنیت در فضای سایبری است و از شهروندان نیز انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

منبع: برخط نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه